Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogy mondjam el neki?

Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés
egy barátnőm húzott ki a sulis karácsonyon és ő nekem valami kis plüss-t akar adni. én viszont már kinőttem a plüssökből és valahogy meg akarom mondani hogy inkább valami smink cuccot vagy ilyesmit vegyen. de az a baj hogy ő ha a szemébe mondanám hogy ne plüsst vegyen akkor megsértődne hogy mért én döntöm el hogy ő mit vegyen nekem. szerintetek hogy vezessem rá? 15/L
2011. nov. 27. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez olyan butaság amúgy. Mindig ez volt nálunk is, hogy 5 perccel a név húzás után már mindenki tudta, hogy ki húzta őt meg minden. Pedig ennek pont a meglepetés lenne a lényege.

Én sosem akartam befolyásolni azt, aki engem húzott.Volt, hogy megkérdezték, hogy minek örülnék, de nem mondtam el, annyit mondtam, hogy ismer és gondolja ki, miket szeretek.

Mindig örültem az ajándéknak, pedig sokszor mást kaptam, mint amire vágytam volna. De az ajándékozó gondolkozott rajta, utána járt és ez jó érzés.:)


Ha pedig mindenáron rá akarod vezetni ejts el előtte egy kis utalást pl. 'olyan kár, hogy kifogyott a szájfényem' vagy 'olyan szép színe van ... szemhéjfestéknek.

16/L

2011. nov. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
mi megbeszéltük hogy senki nem mondja el senkinek de hát ... ő elmondta az én barátnőmnek ő meg nekem :D de az a baj hogy ő nem kérdezte meg hogy minek örülnék meg semmi csak mondta hogy ugye kevés plüssöd van? én mondtam hogy nem , már sok van de nem figyelt rá... de.. amit mondtál jó ötlet :)
2011. nov. 27. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!