Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Apu nem tudja, mit vegyen...

Apu nem tudja, mit vegyen anyunak és engem kért meg, hogy találjak ki valamit. De sajnos nekem sincs ötletem. Nektek esetleg?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy van egy csomó mindene és nem tudunk mit kitalálni. Van nagyon sok ékszere, a konyha teljesen felszerelt. Szeret olvasni, de nem tudjuk, hogy mit olvasott, mit nem. Esetleg valami könyv, ami mostanában jelent meg, vagy valami egészen más.
2011. nov. 29. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Pénztárca,parfüm,papucs,köntös,telefon,notesz,táska,kesztyű,
2011. nov. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Csak az a baj, hogy ezek is vannak neki és nem rossz állapotban. :S
2011. nov. 29. 22:39
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
De jó dolga van anyukádnak, mindene megvan. Akkor talán elvihetné apukád színházba, vagy egy étterembe.
2011. nov. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pár nap kettesben egy wellness szállodában tökéletes ajándék lenne. Sok munkatársnőmtől hallom hogy ez után áhítoznak. Kuponos oldalakon sok ilyen akciós ajánlat szokott lenni.
2011. nov. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha jól megvannak egymással és nem csak egymás mellett élnek, akkor szerintem nincs szebb ajándék az együtt töltött időnél.

Vellness-hétvége, szinházjegy, januárban egy gyógyfürdő-hét (akkor olcsóbb), vagy bármi, ahová ők, ketten mehetnek el - persze kérdés, hogy a gyerekek - te/ti - tudtok-e egyedül lenni.

Ha nem olyan jó a kapcsolat közöttük, akkor is jó egy konditerem-bérlet, vagy egy svéd-masszázs kúra, vagy valami, ami speciálisan női elfoglaltság.

2011. nov. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vegyetek neki valami ogazán különleges luxusholmit, ha sok ékszere van, akkor biztos megengedheti magának apukád. Egy sál, táska, vagy pénztárca, valamelyik felsőkategóriás márkából (Burberry, Gucci, Louis Vuitton stb) ilyesminek minden nő örül.
2011. nov. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, egy romantikus este szerintem belefér, ha már megvan mindene.
2011. nov. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget mindenkinek! Beszélek apuval és majd ő dönt! :)
2011. nov. 30. 15:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Frei Tamásnak van két könyve A Bank meg a ennek egy másik része.Nagyon jó könyv állítólag.
2011. nov. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!