Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek anyukámnak mit...

Ferencvárosfan kérdése:

Szerintetek anyukámnak mit csináljak? Vagy mit vegyek?

Figyelt kérdés

szeret kávézni,nem iszik,nem cigizik,

kb:5000ft-ra gondoltam


2011. dec. 1. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor például egy saját kezűleg kidekorált kávés bögrét, különleges kávékkal.
2011. dec. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi ez jó ötlet
2011. dec. 1. 14:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy egy ajándékcsomag kávéval, bögrékkel, csokival stb.
2011. dec. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ebern válasza:
100%
Idős anyuka vagyok, nem cigizek se iszok se kávézok, de mindhármat tenném vagy bármi mást hogy a gyerekem átöleljen és csak azt azt mondja "szeretlek Anyu" velem marad az ünnepen,énekeli a menyből az angyalt és ha az éjféli misére velem jönne én lennék a legboldogabb anyuka a világon.
2011. dec. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha meglepnéd házi készítésű bonbonokkal, vagy... házi fűszerolajjal, persze csak, ha szeretsz bíbelődni ilyesmivel.:) Én pl azzal lepem meg az enyémet, apukámnak meg vettem hobbiboltban egy nagyobb méretű faládácskát, amit dekor festékkel kifestettem,kifejezetten a karácsony színeivel. És belülre majd az első rekeszbe, rakosgatok családi fotókat, a többi rekeszt meg majd megtöltöm házi készítésű bonbonjaimmal, meg minden finomsággal, ( csokis aszalt gyümölcsök, marcipános, étcsokis mandula stb) Csak aztán vigyázok,mert ezeket aztán jól el kell rejtenem, ahol ritkán járnak. Én most a családtagok jórészének házi készítésű tárgyakat, ajándékokat adok. Pl. amiket említettem pont kb 5ooo-ből jönnek ki. De ha te inkább venni szeretnél, arra is ezer lehetőség van, Divatosabb sál, parfüm, valami márkásabb sminkkészlet, ékszer stb, meg valami jobb fajta desszert pl, de lehet akár fürdősó stb. Remélem segíthettem valamennyit!


Utolsó: ezek igazán szép gondolatok tőled.:')

2011. dec. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Segitettetél nagyon és köszönöm
2011. dec. 2. 17:36
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs mit!:)
2011. dec. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!