Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Jó ötlet régi emlékhez főződő...

Jó ötlet régi emlékhez főződő ajándékot venni?

Figyelt kérdés
Van egy lelki társam nagyon szeretem őt sokat beszélgetünk mesélünk egymásnak az életünkről. Mesélte hogy édesanyja mindig olvasott neki mikor gyerek volt és ezért azt találtam ki hogy azt a bizonyos könyvet veszem meg neki karácsonyra amiből az anyukája olvasott mindig,nagyon szerette őt de már meghalt. Félek hogy fájdalmat okoznák vele neki vagy nem?? Szerintetek?? Ráadásul nehéz megszerezni mert ő nem magyar és az ő anyanyelvén szeretném megvenni.
2011. dec. 2. 07:26
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Mi is hasonló ajándékon gondolkodtuk a párommal.

csak nálunk a dédi mama halt meg és gondoltuk hogy foto shoppal összerakjuk a papa és a mama képét egy hógömbben és azt adnánk.

Szerintem szép ajándék és szívhez szóló is,bár én is tartok hogy fájna nekik a mama elvesztése.

2011. dec. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszodat! Remélem nem okoz neki fájdalmat mert közel áll a szívemhez és tudom hogy én is fontos vagyok neki! Akkor neki kezdek beszerezni nem lesz egyszerű de érte mindent! :D Boldog karácsony előre is és szerintem a fényképes hógömb szuper ötlet!!
2011. dec. 2. 10:15
 3/4 anonim válasza:

Neked is Boldog Karácsonyt!

Szerintem szép ajándék föleg mert kedves emlék a szívének :)

2011. dec. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon örülne neki.
2011. dec. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!