Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Lányok! Szerintetek mit...

Lányok! Szerintetek mit vegyek a barátnőmnek kb 6000-8000 Ft értékben? 23 Éves .

Figyelt kérdés
Teljesen nem tudom mit vegyek neki :-s és szeretnék neki valami jòt :-) csak normális válaszokat kérek...
2011. dec. 3. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Parfum, fulbevalo, konyv, dvd, elviszed valahova..
2011. dec. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi csak én valami érdekeseta, nem átlagos

cucot akkarok venni neki:-)

2011. dec. 3. 17:04
 3/10 anonim válasza:
38%
vidd el vhova
2011. dec. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Töltsd fel a telefonját..
2011. dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Humorherold ... -.-"
2011. dec. 3. 18:15
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Nyalogasd meg a fenéklyukát :)
2011. dec. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Karácsonyi koncert, színház, utána vacsora?

Ruhafélét semmi esetre sem. Parfüm azt se,hátha nem tetszik az illata.Hát nem tudom, elég nehéz

Jaj, de azt nem irtad hogy fiú vagy lány vagy?

2011. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a fenéklyuk nyalogatás tényleg a legjobb ötlet


de én ruhát/ékszert ajánlanék.

2011. dec. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nézz szét nálunk.
2011. dec. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valami jó táska sosem lehet rossz ajándék. :) Akár 3000-4000 Ft-ért is találsz jó minőségű, szép, nagy retikülöket, amit akárhova magával vihet. :)

Mellé szerintem nagyon örülne valamilyen ékszernek is.

Esetleg, ha már régóta együtt vagytok, megkérhetnéd a kezét.:D Az, hogy mikor lesz az esküvő, a ti dolgotok lenne. :)


Ha szereti a saját készítésű dolgokat, akkor barkácsolj neki egy teafilter-tartó fadobozt. Kb. így néz ki: [link]

Ha ismered a decoupage technikát (magyarul szalvétatechnika), akkor a tetejére valami szép, virágos szalvétát ragaszthatsz, tuti sikered lesz. :) De ha már megcsinálod, tegyél bele különféle ízű, márkás teákból összeválogatott filtereket is. :)

E mellé kísérő ajándék lehet bármi, aminek örül egy nő, és van haszna is. Fentebb írtam a táskát, ékszereket, deide már jöhet egy jó parfüm, sál, télikabát, csizma is. :)

Sok sikert. :)

2011. dec. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!