Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a legjobb barátnőmn...

Mit vegyek a legjobb barátnőmnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Olyan 2-3 ezer forint körűl szeretnék neki karácsonyra ajándékot venni. Gondolkodtam nyakláncon, de nem találtam semmi szépet amit hordana is. Aztán eszembe jutott, hogy parfümöt, de ő meg dezodorozik:/ Karkötőt, fülbevalót nem hord. Lassan 3 éve. Tudom az lesz a válasz, hogy mi nem ismerjük, neked kéne tudnom mit szeret. Kifogytam az ötletekből...

14/L

Válaszokat előre is köszönöm!


2011. dec. 3. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Könyv,táska,bögre,cd,dvd.
2011. dec. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
91%

Ha van valami kedvenc filmje vagy sztárja, akkor annak a képét rá tudod tetetni egy bögrére vagy pólóra.


Én szakácskönyvet is kaptam már a barátnőimtől, nagyon örültem neki!


Vagy szép faragású illatos gyertyát.


Vagy egy kupont, amire ráírod, hogy meghívod legközelebb moziba arra a filmre, amit ő választ ki.

2011. dec. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Bögre nem is rossz ötlet :)

2011. dec. 3. 16:10
 4/12 anonim válasza:
Én a legjobb barátnőmnek, (egy van, 28 éve) pl. teát veszek. Valami különlegeset, finomat.
2011. dec. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk sminkel, vegyél valami sminkterméket(szempillaspirált, koromlakkot, szájfényt, vagy valamit, amit hosszú idok óta néz, de nem tudta eddig megvenni). Parfumot is vehetsz neki, ha a dezodorja ilyen stiftes, golyós. Kézzel készített dolgok is mosolyt tudnak csalni az ember arcára, mondjuk a barkácsboltban veszel egy fadobozt, azt kidekorálod, vagy egy képkeretet és kidekorálod, majd a keretbe berakod a kedvenc kozos képeteket. Vagy csinálsz egy fotóalbumot, belerakod a kozos képeket, és írsz mellé egy két szót, vagy valami vicces kommentet, esetleg egy bekopést, ami a képhez kotodik. Az album végén meg hagysz pár latot, hogy be tudja fejezni az albumot maga.
2011. dec. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Saját magad is készíthetsz : teafiltertartó dobozt decopage-zsal

- cd

- könyv

- dvd

- mozi/színházjegy

- dezodor csomag (szokott lenni a dm-ben Fa, Nivea, Balea,Dove stb. pár ezerért)

- pickwick teákhoz most bögrét adnak

- fényképalbum

- újság előfizetés

- felső

- hobbyjához valami (ha van neki)

- gyertyatartó/illóolajos

- Libri ajándékkártya

- öv

- pénztárca

- táska

- sál/kesztyű

- hímzett neves törölköző

- neves kulcstartó vagy toll

- csoki csomag (különleges desszertekkel: Mozart, Lindt, Sthümmerer -> csak kóstolókat)

- képkeret (esetleg közös képpel)

- falinaptár (ezt magad is készítheted, hobbi boltban kapható üres naptár, amit te tölthetsz meg képpel, de akár rajzolhatod is)


Most ennyi jutott eszembe.

2011. dec. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az ötletek:) Mind nagyon jó!
2011. dec. 4. 13:50
 8/12 anonim válasza:
2011. dec. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. dec. 5. 17:40
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mangát.
2011. dec. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!