Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mivel lepjem meg?

Mivel lepjem meg?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 1,5 éve vagyunk együtt,de ötletem sincsen mit vegyek neki karácsonyra.Az eddig eltelt idő alatt a kül.alkalmakra(névnap,szülinap,évforduló,ballagás,karácsony)már kapott ruhát,gyűrűt,nyakláncot,karkötőt,könyvet,parfümöt.Nagyjából olyan 6-8 ezer forintot szánnék rá
2011. dec. 7. 16:12
 1/5 anonim válasza:
Ha szereti a fülbevalót vegyél neki azt, vagy vidd el valami jó helyre... Pl.: ha szeret valamilyen zenekart akkor szerezz egy jegyet rá, vagy főzz neki valami finomat (már ha szereti a konyhatündér pasikat), Vagy vegyél 2 nyakláncot mondjuk két fél szívet, és gravíroztasd bele a neveteket.
2011. dec. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tudhatnád azért hogy mire vágyik :)valami könyvet szeretne? biztos szeretne valami csini farmert! vagy ha szereti a virágokat akkor valami különleges növényt, vagy csinálj magatokról képet és vidd be valahova hogy nyomtassák ki nagyba te meg bekeretezteted és ott van egy szép ajándék!
2011. dec. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a probléma az ,hogy ő maga sem tudja mit szeretne.most eszembe jutott egy olyan,hogy veszek párnát neki és rányomtatom a képünket?szerintetek?
2011. dec. 7. 16:36
 4/5 anonim válasza:

Az tökéletes!!

Egyébként, ha ilyenbe gondolkodsz, manapság bármilyen tárgyra tudnak nyomtatni fotókat és nagyon ütősek. Én örülnék neki:)

18L

2011. dec. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem nyugodtan vehetsz neki ékszert, az hogy már kapott, nem jelent semmit. Nekem ékszerből sosem elég.

Én ennek a párnának régebben annyira nem örültem volna, most viszont, hogy pár hónapra elment külföldre, bármit megadnék, egy olyanért, h azzal aludhassak xD

A többi képes dolog viszont tetszik, a puzzle-s is, meg a sima képkeretes, vagy naptáros, vagy akármi. Most nézem fotókönyvek is vannak, az is nagyon jó, legemlékezetesebb pillanatokkal...

Könyvnek is nagyon nagyon örülnék, nem csak olvasásra, hanem pl sütis könyvnek. Tuti végigsütném neki az összeset belőle.. :))

Egy lányt könnyű meglepni szerintem, menj vele el egy olyan utcán, ahol sok a kirakat, látni fogod minek örülne :D

21L

2011. dec. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!