Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lepjem meg a páromat?...

Mivel lepjem meg a páromat? 3. évfordulóról van szó.

Figyelt kérdés
Tudom,nagyon snassz már a kérdés,de szükségem van a segítségetekre. Nagyon sok kérdést és hozzászólást olvastam már a témával kapcsolatban,de eddig nem találtam megfelelő ajándékot. Ami bonyolítja a helyzetet,hogy távkapcsolatban élünk,aznap nem is fogunk tudni találkozni,amikor esedékes lesz az évforduló. A 3 év alatt nagyon sokmindent adtunk egymásnak,gondolok itt: ékszer,ruhák,karóra,bőr pénztárca és hasonlók. Arra gondoltam,hogy sütök egy süteményt,de még kellene valami,ami megmarad neki emlékbe. Fiatal férfiről van szó,aki szereti a zenét,az autókat. Ha valakinek van valami ötlete és tud segíteni,nagyon megköszönném!
2011. szept. 12. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk ebben a hónapban lesz a házassági évfordulónk. Sokat keresgéltem, de megtaláltam a tökéletes ajándékot. Keress rá: [link]
2011. szept. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek gyönyörűszépek. :-) Nagyon tetszenek.
2011. szept. 12. 15:59
 3/5 tetris ***** válasza:
88%
Pozitív terhességi teszttel!!!! Az lesz ám a meglepi!!!
2011. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát egy meghitt vacsora, mellé valami fényképes dolog.
2011. szept. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Ha van autója, akkor ahhoz/abba lehetne valamit még venni.

Vagy Te össze állítasz egy CD-t vagy nem is tudom.

2011. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!