Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 22 éves barátnőmnek szeretnék...

22 éves barátnőmnek szeretnék ajándékot venni, de nem tudom minek örülne. Azt mondta mindene megvan, a lakáson és kocsin kívül nem akar mást. Semmi ötletem sincs. Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
10-15e ft-os összegben gondolkodom, karórát nem akar mert idegesíti ha a kezén van valami...
2011. dec. 8. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:

A lányok szeretik az ékszereket. Ha egy fiútól kapják akkor pláne.

Vegyél neki egy nyakláncot szép medállal.

Vagy egy gyűrűt.


Ajánlom figyelmedbe a lila köves gyűrűt, vay ami jobb oldalon lent van a 10.990,-eset. Nagyon szépek!

[link]

2011. dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ja bocs lemaradt: a 4-5. o-ról beszéltem. :-)
2011. dec. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha már ékszerben gondolkodsz, akkor a nyaklánc lehetne thomas sabo is. azok nagyon szépek, fiatalosak. (főleg ha olyan medált választasz hozzá. vegyél neki egy csizmát, cipőt. biztosan jártok el együtt vásárolgatni, csak mutatott valami olyat, ami tetszik neki :) esetleg vehetnél neki apróságokat is. szexi bugyik (amiben szívesen látnád), kozmetikumok (hajfesték, körömlakk, szempillaspirál)
2011. dec. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Gondoltam ékszerre is, fehérneműre is, csizmára is, bár mind nem fog menni, 50-70e ft-om nincs erre sajnos. Egy jó csizma 20 simán van, és az a baj vele hogy nem mind jó Neki a vádlija miatt, mert kicsit erősebb vádlija van. Fehérnemű úgy h allottam a Baci-ban jó áron van, lehet szétnézek.

Ékszer? Elgondolkodtató... Bár nem nagyon hord ékszert.

2011. dec. 8. 19:48
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor nem is tudom. mit dolgozik? mi a hobbija? stílusa?
2011. dec. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

az a lényeg, hogy ha már ennyire nem támogatja a felszínes ajándékokat gondolkodj kreatívban és hasznosban!

adhatnál neki mondjuk képkeretet is, melybe egy közös képeteket foglaltatod. vagy ugyanezen az úton haladva vehetnél egy albumot, amibe mindenféle fényképet beletehetnél..kommentekkel és családtagok, ismerősök aláírásával. a nők szeretik a jó emlékeket visszanézegetni.. még talán meg is könnyezné. :) egy kellemes zene alatt nézesd meg majd vele, összebújva.;)

2011. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem vegyél neki valami fülcsit. azt mindenki szereti, és az ezüst megfizethető áron van ;)
2011. dec. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!