Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 15ezer forintból egy 14 éves...

15ezer forintból egy 14 éves lánynak milyen ajándékokat lehet venni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 9. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
ki ő neked?
2011. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
barátnőm, és ebből a pénz összegből kell ajándékot kérnie nagymamája "Jézuskájától" :)
2011. dec. 9. 21:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Ebből már sok minden kijön. Én egy ruhát vennék neki, de előtte egyeztetnék vele, hogy ő mit akar.
2011. dec. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ruha. Érdemes figyelni, hogy milyen darabokat nézeget a kirakatokban és persze megtudni a pontos méretét.
2011. dec. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
én ruhát csak akkor vennék neki, ha abszolút "szabvány" (átlag) alakja van. nem minden ruha jó mindenkire, senkinek nem áll jól az összes. lehet, hogy kaphatna valamit (pl egy szép táskát) 5 ezer forintból, a többiből pedig lehetne utalványt venni abba a ruhaboltba, ahol a legtöbbet vásárol:) én ennek örülnék szerintem a legjobban. 14/L
2011. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én imádom a márkás parfümöket, 15000-ből már elég jófélét lehet venni, amivel aztán lehet dicsekedni.:)
2011. dec. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
oda kell adni neki kesben, aztán hadd költse arra, ami kell neki
2011. dec. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de pont az a kérdés, hogy ő mire költse :)
2011. dec. 10. 16:47
 9/9 anonim válasza:
Egy olcsóbb mp 4 jó ajándék lehetne neki ( persze csak akkor ha még nincsen neki)
2013. dec. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!