Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ez gáz karácsonyi ajándékként?

Ez gáz karácsonyi ajándékként?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársamnak kell ajándékot vennem, és az ajándék egyik fele egy DVD lenne. Mindenképpen ezt akarok, viszont a megengedett keretbe nem fér bele az eredeti, így arra gondoltam, hogy kiírom neki egy sima újraírható lemezre. Ez gáz? :S Mármint ti fennakadnátok rajta, hogy nem eredeti, és nincs is úgy "megcsinálva" ?
2011. dec. 10. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Hm,mennyivel lépi túl a megengedett határt?

Ja és,helyezett e kilátásba az ofő bármi büntetést,szankciót arra az esetre ,ha átléped a határt?

(mondjuk arra kíváncsi vagyok,hogy párszáz forintos átlépést hogy vesz észre...)


Jó mondjuk az nyilván ordítana,ha mondjuk okostelefont kapna tőled,de itt nyilván nem ez a szitu...

2011. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
legalább 500 forinttal. és ami azt illeti, én se nagyon akarom átlépni a 2000-es határt.
2011. dec. 10. 15:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag neked probléma, akkor ne foglalkozz vele. Ugyanazt a dolgot többféle áron is meglehet venni, akciósan, stb.
2011. dec. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor írd ki, bár nem szép dolog. Csinálj hozzá valami egyedi borítót, így mégis személyesebb.
2011. dec. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Èn mint anyuka ezen kiakadnék.


Mi nem szoktunk hamisítani dvdket. Nagyon ritka hogy bármilyen cd-t, dvd, játékot másolunk, vagy elfogadjuk másolva.

Ha kell egy film szinte fillérekét meg lehet venni, ki lehet kölcsönözni és mint anyuka tuti jelezném az ofönek, hogy ilyen ajándékot ne engedjen senkinek sem.


ennyi pénzért már szinte mozijegyet is vehetnél neki.

2011. dec. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát jó.. akkor kap mást.
2011. dec. 10. 16:51
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
16:22 -es akkor vedd meg az új pc játékokat 15.000 körül mindig ha van annyi pénzed rá , filmekből is csak a lefutott 5000-szer tv játszottakat kapod meg pár száz ft-ért . El se bírom képzelni milyen sznob buzgómócsing szülő lehetsz ha ilyeneken fenn akadnál ...
2011. dec. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha sokat gépezik az illető, lehet nem adnék neki dvd-t, hiszen a mai világban már online is lehet nézni filmet és ha esetleg nem tetszik nem töltöm le. (Bár a válaszom lehet már elkésett).


Az anyukának meg üzenem, hogy bár tényleg nem szép dolog másolt dolgot ajándékba adni, de otthon elvileg saját felhasználásra le lehet tölteni a filmet. Kérdem akkor, minek adjak ki egy filmért ezer forintokat, ha le tudom tölteni a netről, amit jobb esetben én nézek meg! (nem más), mert a baráti köröm szintén jártas az internet világában. Örülök, hogy valaki megteheti, hogy meg tudja venni a filmeket, amiket szeretne megnézni :D

2011. dec. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!