Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi ajándék ötleteken...

Karácsonyi ajándék ötleteken gondolkozok tudtok ajánlani valamit, inkább házi készítésűt, mint vásároltat?

Figyelt kérdés

Én még gondolkoztam azon ,hogy anyukámnak veszek egy könyvecskét amibe beleírom az aranyköpéseit, mint pl.:A kutyamán cukorgóját( igazából A kutya fán kucorgóját...)

Hülye ötlet?


2011. dec. 10. 20:23
 1/4 anonim válasza:
Jó ötlet. Évek múltán is jó emlék lehet, hogy milyen bakikat mondott.
2011. dec. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem szülőknek jó ajándék, ha pl összegyűjtesz jó kis közös családi képeket és akár egy albumba beleteszed, vagy naptárat csinálsz, vagy valami hasonló személyeset. Amúgy, amit írtál az nagyon jó. Ha tudsz kötni, akkor köss egy sálat, az még egyszerű. Én pl csinálok egy rejtvényt egy program segítségével, aminek a megfejtése "Boldog Karácsonyt" lesz. És amiket be kell írogatni azok is mind személyes kérdések, amiket csak ő tud.
2011. dec. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
meg tudod mondani h mi annak a programnak a neve?
2011. dec. 13. 14:22
 4/4 anonim válasza:
Már nem tudom, sajnos. Google-ben keress rá angolul valahogy.
2012. dec. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!