Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Egyedül leszek karácsonykor....

Egyedül leszek karácsonykor. Valami programajánlat?

Figyelt kérdés
A barátaimra nem akarok ráakaszkodni, mert a saját családjukkal lesznek. Karácsonyi menü készítésében nem vagyok jártas. Félek az egyedülléttől. Ismer valaki valami klubot, ahová szenteste csatlakozhatnék? Esetleg olyan utazást, amit direkt olyanoknak szerveznek, akik egyedül vannak?
2011. dec. 10. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
templom. ott csak összeismerkedsz valakivel, aki ugyanúgy egyedül van. különben nincsenek szüleid? testvérek? valaki csak meghív. még van 2 hét addig.
2011. dec. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincsenek sajnos.
2011. dec. 11. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ülj be egy jó moziba ! :) Vagy csinálj egy ereszdelahajam estéét :D Hajrá csajszii :) Ne szomorkodj , Neked a legjobb :D
2012. okt. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hehe:) ereszdelahajam este:) nem csajszi vagyok, de a kérdés idén is aktuális. Végül elutaztam egy wellness szállodába, tök olcsó volt és jó kajákat ettem. Igaz hülyének néztek, de jól éreztem magam a körülményekhez képest.
2012. okt. 28. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!