Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ötlet, hogy mit vegyünk a 70...

Ötlet, hogy mit vegyünk a 70 éves nagymamámnak?

Figyelt kérdés
Senkinek semmi ötlete. Nem én venném, hanem anyu. (Csak az ár miatt írom.)
2011. dec. 13. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát a nagymamák szeretnek főzni úgy általában,de nem szeretik a nagyon extravagáns,nagyon modern és nagyon fitness konyhát,hanem bizony a jó kis hagyományos ízeket részesítik előnyben.

Te ismered őt,ha nem sértődik meg rajt,és nem úgy fogja fel,hogy mi a frászkarikáért vettetek nekem megint egy olyan könyvet, amiben bennevan a zöldborsófőzelék meg a bableves,akkor szerintem kapjon azt.

De szerintem tekintve hogy gondolom kisnyugdíjas,szerintem azon se sértődik be,ha -mivel gondolom szokott főzni- ha nem is pénzt,de mondjuk olyan vásárlási utalványt kap egy nagyobb értékben,ami abba a boltba szól,ahol vásárolni szokott.

Ha szokott sorozatokat nézni,akkor az is egy jó ajándék lehet neki,ha csinálsz neki néhány DVD-t a kedvenc sorozataiból.Ez személyes is,mert ilyent nem tudsz venni,neked kell összeválogatni,kiírni CD-re.Persze ehhez lennie kell DVD-lejátszójának,tudnia kell kezelni azt,ha nem tudja,akkor pedig hajlandónak kell lennie a megtanulására.


Bár kapaszkodj meg,apám 60 évesen kezdett el netbankolni meg érdeklődni a webes világ gyönyörei iránt.Azóta mást se csinál,mint állandóan ott ül.El se lehet vontatni a nettől.

2011. dec. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy jó meleg házicipőnek mindenki örül. De függ a nagymama érdeklődési körétől is.

A mamámnak 72.-ik szülinapjára számítógépet vettünk. Hamar megtanulta kezelni,4 éve elválaszthatatlan társa.

2011. dec. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csináltassatok a családról csoportképet közösen,és igényes keretbe rakassátok bele.Vagy ne az egész családról csak a gyerekeiről,unokákról akár.

Aztán mutatok egy modern viharlámpát,ami mégis retro.

Ez nagyon jó,én is ilyet vettem a nagyszüleimnek,és nagyon tetszett nekik:


[link]

2011. dec. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!