Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tippeket kérek! Mit vegyek a...

Tippeket kérek! Mit vegyek a családomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
apa,anya,hugom,barátnőm? szerintetek mit? :( ötletem sincs:( értelmes segítséget pls
2011. dec. 14. 14:48
 1/6 anonim válasza:
100%
Még a saját családomnak sincs ötletem!! :)
2011. dec. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jovan sorstárs...:D
2011. dec. 14. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Leírom i párommal miket ajándékozunk:


anyukám-egy modern,szép függesztéket a nappalijába a régi őskori helyett :D


unokahúgaimnak-8évesek és kapnak egy olcsóbb de jó minőségü webkamerát(most ismerkednek a számítógéppel)


unokaöcsém-szintén 8éves és egy Transzformerszes gyerekórát kap díszdobozban


anyósom és apósom-egy drágább szobatermosztátot kapnak,mivel így sokat spórólnak a gázszámlával


párom bátyja-Robin Cook könyvet


Párom sógórnője-Renault kulcstartó ignyes díszdobozban


párom unokaöccse: Umbro 100ml parfüm


én nem tudom még páromnak mit veszek,de valószínü hogy vmi alkoholt aminek az üvege egy női meztelen test (mert az üveg tetszik neki) és 1-2 boxert.

2011. dec. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Társasjátékot, füstölőt, kedvenc élelmiszerüket, papucsot, kávés bögrét, zoknikat.
2011. dec. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én is leírom, hogy miket vettünk nővéremmel, hátha segítek.. :)


Anyukánknak: Dove csomagot, egy szép sálat, fülhallgatót, héliaD arckrémet, dezodort és tusfürdőt

Apukánknak: zoknit(hehe, sose árt :D), borotvagélt, szintén tusfürdőt és deokat


Nővéremnek én vettem eddig egy Swarowski köves fülbevalót, de valószínűleg még kap hozzá valami sminkes dolgot (szájfényt, szemhéjfestéket vagy ilyesmit).

Barátnőmnek egy szép nyakláncot 1500ft-ért, amin egy táncos lány van (táncol a barátnőm).


Remélem segítettem :)

2011. dec. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Anyának : Egy tusfürdő , csésze , mozijegy mindíg siker / Esetleg , egy kép amiben Ti vagytok

Apának : Kulcstartó , a már megszokott öv , parfüm , egy üveg fütyülős

Hugodnak : Attól függ hány éves! ha kissebb akkor valami szinezőt , zsirkrétát , szinest ha tini korosztály akkor meg , smink , ruha , spré !

Barátnődnek : Egy közös kép rólatok , esetleg egy mozi jegy kettőtöknek :)

Remélem tudtam segíteni :))

2012. okt. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!