Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit vettetek, vagy csinálta...

Ti mit vettetek, vagy csináltatok anyukátoknak?

Figyelt kérdés
várom az ötleteket! :)
2011. dec. 16. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egy karkötőt adok neki amit magam csomóztam és az van bele írva hogy ANYA . :D
2011. dec. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én idén mindenkinek készítem az ajándékokat.Anya mézes magvakat, gyümölcsöket kap üvegben és karamellizált mogyorókat
2011. dec. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én kávéfőzőt vettem anyukámnak, bár apukám mondta, hogy fizet bele. Hagyományos, gáztűzhelyes kávéfőzőt vettem,régen is ilyen volt neki, de eltörtem véletlenül. Szereti a kávét és nincs kávéfőzője, a múltkor kinézett egyet, pont azt vettem meg neki. Meg egy csomag kávét is veszek majd neki (mivel nincs kávéfőzőnk nincs is itthon kávé), hogy ha szeretne már az ünnepek alatt is tudjon kávét inni.

16/L

2011. dec. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Táskát és pénztárcát kap anya.
2011. dec. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nálunk is táskát kap, bár tesóm és apa is fizet bele. Tehát hárman adjuk neki. :)
2011. dec. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egy össze csukható asztalt vettem neki, mert olyan pici házban lakik (már külön élünk) hogy nem fér be egy rendes asztal, így nincs is neki.Szegénykém enni is az ágyban ülve eszik, úgy hogy a tálca az ölében van.Na ez befér a fal és a szekrény közé és csak akkor veszi elő amikor kell. :)
2011. dec. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!