Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az AR-es tápszertől is bukik...

Az AR-es tápszertől is bukik az 5 hónapos babám. Ti is voltatok így? Mit csináltatok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is bukott tőle. Sajnos nem tudsz nagyon mit tenni, türelem és türelem, majd idővel jobb lesz!
2011. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nutriton próbáltátok már?

Lányom nagyon bukós volt, még fogyott is. Neki a Nutriton sűrítő vált be, amit tápszerhez kell keverni. Ez csökkentette a bukások számát, és mennyiségét is. Teljesen nem múlt el, mert ahhoz idő kellett, de akkor is sokat segített rajta a Nutriton.

2011. dec. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
semmi nem vált be.6honapos fiu.de en eszreveszem a fokozatos javulast.biztos hamarosan el fog mulni
2011. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kislányom a bukásoktól függetlenül szépen fejlődik 27-én lesz 5 hónapos 7040 gramm és 65 cm. Bízom benne. hogy idővel javul a helyzet
2011. dec. 14. 20:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Elkezdtem hozzátáplálni, bár nekünk 3,5 hónaposan csinálta ezt. Majd 2 hét kórház, mert 1 kilót fogyott.

Azóta nincs problémánk semmiben sem.

Nekünk ez vált be.

2011. dec. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak a hozzátáplálás vált be.
2011. dec. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3 hónapos kóra óta én is hozzátáplálom. A bébikaját sosem bukta ki, ezért is érdekes a dolog
2011. dec. 14. 23:32
 8/8 Sybilla válasza:
Janka, a kislányom 5 hónapos múlt és ugyan ez a gondunk. Nekem azt mondta a védőnénink, hogy idővel kinövi, ha fel tud ülni jobb lesz majd a helyzet. Addig is ha esetleg megyünk valamerre, nem tápit kap, hanem tejpépet vagy gyümölcsöt, főzeléket.
2011. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!