Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » MIt vegyek a paromnak karacson...

MKs kérdése:

MIt vegyek a paromnak karacsonyra?

Figyelt kérdés
4 eve vagyunk egyutt kifogytam az otletekbol! MIndig az o ajandeka szokott meg lenni eloszor most meg mar mindjart karacsony es otletem sincs! segitsetek! KB. 6000FT om van
2011. dec. 16. 20:11
 1/4 anonim válasza:

Hát az attól függ, hogy nő vagy férfi mivel ezt nem írtad :) Ha nő vehetsz neki parfümöt,sminkek, könyv csokit, ruhát, ha szeret sütni főzni akkor szakácskönyv vagy valami különleges sütőformát :) (de ha ilyesmit veszel mindenképpen vegyél még mellé egy kis apróságot is, mert csak "házimunkához" való dolgoknak annyira nem örülünk ;D ), akár ha szereti a füstölőket gyertyákat vehetsz azt is, vagy elvihetnéd vacsorázni a kedvenc éttermébe,de nem mondott semmit amire vágyna?

Ha férfi akkor: parfüm, valami ami a hobbijával kapcsolatos, esetleg ruha? Na ide nem sok mindent tudtam :) de azért ide is ide írom: nem mondott semmit amire vágyna?

(csak azért kérdem mert én szoktam olyat,hogy mondom, hogy elfogyott ez meg ez..:D) Remélem tudtam segíteni :)

2011. dec. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A parom fiu elfelejtettem irni :D! Mondta h kene neki polo meg nadrag csak mindezt nelkule nem tudom meg venni mert nagyon valogatos! vele meg mar voltam vasarolni de nem igazan mondta meg h mi tetszik neki mert mindig azt mondja h ra ne koltsek!

Koszi szepen a tippeket

2011. dec. 16. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:
övtáska, arcszesz, alsógatya, zokni (azt nem tudod elrontani, nem tud csúnya lenni :) ) fényképalbum a nyaralásaitokról, közös családi eseményekről. leginkább apróságokat szerintem :)
2011. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ruhát szeretnél venni neki, nyugodtan megteheted. Válassz ki egyet az üzletben, kérd el a blokkot és ha nem tetszik neki, ünnepek után kicserélheti. És ezt nyugodtan mond meg neki is, hogy választhat másikat, ha ez nem jó, nem bánt meg vele.. Aztán lehet beletrafálsz és pont az ízlésének megfelelőt adod neki :)
2011. dec. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!