Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mivel lepitek meg a családt...

Ti mivel lepitek meg a családtagjaitokat Karácsonykor?

Figyelt kérdés
Milyen ajándékokat vesztek vagy készültök egyébb meglepetéssel?
2011. dec. 17. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
bejelentem hogy anya leszek.14/L
2011. dec. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Anyukám kávéfőzőt és egy csomag kávét kap tőlem, tudom, hogy erre vágyik és örülni fog neki. De mondjuk inkább úgy, hogy apukámtól és tőlem közösen kapja a kávéfőzőt, mert egy ezressel beszállt apukám (így nekem csak 2000Ft-ba került + majd a kávé).

Apukám egy koncertfilmet kap, ő választotta, meg is vette magának, mert talán csak Pesten lehet venni. Mást nem kért, így ezt kapja tőlünk, biztos, hogy örülni fog neki.

Nővéremnek pedig derékmelegítőt veszek, mert azt kér. Valamit még tuti kitalálok majd mellé, hiszen a szüleimnek is 2000Ft körül vettem ajándékot, a nővéremnek is olyan értékben gondolkodok.


Apukám testvérének a gyerekei már felnőttek, így ők nagy ajándékot nem kapnak, ahogyan máskor sem. 'Csak' egy üveg italt kapnak, mint máskor is (de ezt nem én fizettem, ez családi ajándék). Apum nővére és a férje pedig nem szokott ajándékot kapni tőlünk, megegyeztek, hogy a szülők nem kapnak ajándékot. Sokkal többet ér, hogy együtt vagyunk.

16/L

2011. dec. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Páromnak evezőgépet vettem és egy PS3-at!
2011. dec. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Anyu össze csukahtó asztalt kap, mert ehylhiány miatt nincs asztala, ez meg elfér a fal mellet is.Biztos fog örülni. :)

Párom telefont.

A fiam játékokat, forma berakót meg ilyen villogó tollas kitalálósat.

Tesóm egy vicces felíratú polót, meg egy szintén vicces asztalra tehető táblácskát.

Apu és párja közösen illetve nagymamám és nagynéném 1-1 naptárat kap amin a fiam képei vannak, mindenkién olyan kép ahol együtt vannak.

2011. dec. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!