Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van egy karácsonyi mókus...

Van egy karácsonyi mókus karácsonyfadíszünk amitől a gyermekünk nagyon fél, viszont szerintem az a legszebb dísz, idén feltegyük a fára vagy sem?

Figyelt kérdés
2011. dec. 18. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem várjatok vele 1-2 évet, mire idősebb lesz, és már nem fog tartani tőle. Sőt, talán még tetszik is majd neki.

Egyébként érdekes, nem is gondolnánk mi felnőttek, hogy mennyi minden válthat ki félszet egy gyermekben, olyan ártalmatlan dolgok is, mint egy mókusfigura.

Egyik távoli rokonom kisfiúként egy, pásztort ábrázoló szobrocskától félt, olyannyira, hogy nem szívesen ment be abba a szobába, ahová a kis tárgy ki volt rakva.

2011. dec. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha mindenképp felszeretnétek tenni, akkor valahova a fa tetejére ahol ő nem nagyon láttja.
2011. dec. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

nem tudom, hogy ez miért kérdés ?


A te szépészeti igényed a fontosabb, vagy a gyerek?

2011. dec. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne tegyétek fel... pár év múlva lehet vele újra próbálkozni. Addig pihi a mókusnak :)
2011. dec. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem se tegyétek fel.
2011. dec. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ne tegyétek fel
2011. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!