Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Melyik volt életed legszebb...

Melyik volt életed legszebb karácsonya? Elmesélnéd?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Hát már nem igazán emélékszek a régebbiekre, de azt hiszem a tavalyi, számitógépet kaptam, amit már nagyon szerettem volna :)) 14L :)
2011. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
85%
2009. Karácsonya. Akkor született meg a lányom. :) Az idei pedig azért lesz szép,mert neki szép lesz és örülni fog az ajándékoknak, programoknak. Már alig várom!
2011. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

A tavalyin kívül az összes.

Egyébként konkrétan nem tudok válaszolni, de minél kisebb voltam, annál jobbnak tűnt, amíg még vártam a Jézuskát, és sokkal jobban beleéltem magam ebbe az egészbe (ami szerencsére visszaköszön ismét a lázadó kamaszévek után^^).

Emlékszem egyre, amikor nagyon sok hó esett, és miközben díszítettük a karácsonyfát, Maci Lacit néztem. Nem mondom, hogy ez volt a legjobb, de nagyon megmaradt bennem.

2011. dec. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%

1994 Karácsonya, nem az ajándékok miatt...

Akkor voltam 7 éves,bontottuk ki az ajándékokat, felnéztem anyuékra, és láttam, ahogy lopva puszit adnak egymásnak. Abban a pillanatban jöttem rá, miért is ez a szeretet ünnepe. Elsírtam magam, ők meg azt hitték, nem tetszik az ajándék, de mondtam, hogy örömömben sírok, mert annyira szép, hogy szeretik egymást, és olyan jó, hogy van családom. Lehet, előre éreztem, hogy ez az utolsó közös ünnepünk :( Máig ez a legszebb Karácsonyi emlékem, pedig azóta már családot alapítottam...

2011. dec. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5 vagy hatéves lehettem, amikor megkaptam az első ovális autóversenypályát. :) Megvolt nagyon sokáig és nagyon szerettem is.
2011. dec. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tetris ***** válasza:
90%

Az volt a legszebb, amikor a sógornőméknél tartottuk a nagy családi összeröffenést, és ő mindig le akar pipálni engem, hogy ki a jobb háziasszony.

Na, azon a csodálatos karácsonyon a szépségesen kidekorált asztal, rajta gyertya, halászlé, szép szalvéták, tehát a megrakott, feldíszített asztal lába egyszercsak kitört, és felborult az egész. Éktelen csörömpölés, hatalmas kupi, minden kiborult, elázott, tönkrement.

Na, ez nekem nagyon jól esett, mivel előtte nálunk volt a családi karácsony, és őnagysága mindent leszólt, mindent megkritizált.

De szép is volt, amikor leszakadt az asztal!!!!!

2011. dec. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

2010. karácsonya.


Nyáron egy betegség miatt intenzív osztályra kerültem, félő volt, hogy meghalok. Majd kiengedtek, de november végén ismét rosszul lettem, akkor már nagy volt a baj. Megműtöttek, majd december elején hazamehettem. Mivel legyengült az immunrendszerem összeszedtem valami gyulladást, és éktelenül beteg lett a gyomrom. Félő volt, hogy a szentestét is bent töltöm. ÉS csodák csodájára 23án egyik napról a másikra jól lettem :)) Se láz, se gyomorfájás, és kivirultam.

Életem legszebb karácsonya volt, hogy a szeretteimmel lehetek. Ráadásul egy olyan ajándékot kaptam amire nagyon vágytam, de nem lebeszéltem a szüleimet róla, mert drága. Nem vagyok egy sírós fajta, de akkor elsírtam magam. Az elmúlt év megpróbáltatásai, a szeretet és támogatás ami körülvett azon az estén tetőzött.

2011. dec. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tavaly karácsonykor 4 év várakozás után, amikor már egyáltalán nem számítottam rá... kiderült, hogy babát várok!!!

Az idei még szebb lesz, mert itt van velünk a kisfiam is!

2011. dec. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!