Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan mondjam el barátnőmnek?

Hogyan mondjam el barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Hogyan mondjam el barátnőmnek, azt hogy nem jó, értelmetlen ajándékokat vesz nekem pl. szülinap névnap karácsony?

Értelmetlen dolgok alatt pl azt értem, hogy boldog születésnapot kitűző, vagy egy doboz keksz, vagy párna aminek karja van :D , (persze mindig kapok több ajándékot is, de a nagyobb része értelmetlen :/ )

És mindig mondom neki, hogy használható dolgot vegyen már, meg ilyenek és mégsem.


2011. dec. 20. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
ha elmondod jókora bunkó leszel. Örülj neki és kész. Mit szeretnél? Ps3? Plazmatv? Oké vannak hasznosabbak is, de ne tedd szóvá semmiképp.
2011. dec. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cseréld le egy olyan csajra, aki hasznos ajándékokat vesz!
2011. dec. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem Ps3mat és nem plazma tv-t hanem normális ajándékot, itt a hangsuly azon van, hogy én a saját keresetemből tudok neki venni ajándékot, de ő mivel még nem dolgozik igy az anyjáéktól kell kérjen pénzt rá, és a gond azzal van, hogy nincs elég pénze, de én abból a pénből is tudnék jó ajándékot venni.. pl egy érdekes könyvet.. vagy ilyesmit, ami HASZNOS!
2011. dec. 22. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!