Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nálatok is volt már olyan,...

Nálatok is volt már olyan, mikor szüleitek azt mondták, hogy ezt kapod karácsonyra, névnapodra, stb-re?

Figyelt kérdés
Mondjuk, elég drága cucc volt, vagyis 80k huf, így érthető.
2011. dec. 21. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

igen laptop volt szülinapra

mivel azt közösen kellett megvenni

anyu nem értett hozzá:)


szóval nem lehetett meglepi

2011. dec. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen pénznem a 80k?
2011. dec. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak 1 kicsit kell érteni hozzá, vagyis 1k=1000..

Így egyértelmű szerintem számodra. Hiába kötözködsz, nem itt kell. Főleg nem velem.

2011. dec. 21. 11:32
 4/8 Antimod ***** válasza:
Igen volt. Amikor megvettem az első autómat novemberben, kicsit belesegítettek, és megállapodtunk, hogy ez volt a karácsonyi ajándékom is. És nagyon örültem neki.
2011. dec. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kérdező

sztem nem kötekedés akart az lenni

csak nem tudta mit jelent


én se tudtam sokáig



k=kilo és az ezerszeres szorzót jelenti

2011. dec. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam, ezért én is megkérdeztem volna, kicsit paprikás vagy, és így vársz segítséget?


No azért válaszolok, gondolom még kamasz vagy, a dac a korral jár :)

Szóval: notebook-ot kaptam férjemtől, szülinap és Karácsony egyben, mert elég drága volt. Szerintem ez akkor nem gáz, ha azért a fa alá is betesz az ajándékozó legalább egy képeslapot, vagy valami tényleg filléres meglepit, csak úgy jelzésképpen.

2011. dec. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát, részben igaz, csak azért is válaszoltam így, mert ugye itt ezen az oldalon sokan kötözködnek.. Szóval, nagyon nem kell magyaráznom semmit szerintem. De amúgy értelmesebben is megkérdezhette volna, s amúgy meg egyáltalán nem pénznem az egész, szóval, tudta az a kérdező, hogy mi az, de ott a google, szóval nem értem..
2011. dec. 21. 16:39
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk rendszeresen ez van és én örülök neki. Így azt vesszük, aminek a másik biztosan örül és akkor, amikor lehet is kapni, illetve szükség van rá adott esetben. Azért szoktuk a karácsony, szülinap számlájára írni, mert nem szeretek ünnepre drága dolgot kérni, de amúgy mégkevésbé, viszont ha mégis kapok valamit, akkor könnyebb ezen túltennem magam úgy, hogy karácsonyra nem lesz semmi nagyobb dolog.
2011. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!