Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Lányok, ti milyen ajándékot...

Lányok, ti milyen ajándékot kívántok Karácsonyra?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Pénzt, sok-sok pénzt, mert az nincs. És abból azt tudok venni, amire szükségem van.
2011. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hogy már jöjjön meg a menstruációm.
2011. dec. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel az elmúlt években csupa hasznosat kértem és kaptam (összeköltözés miatt háztartási cuccok, aztán gyermekáldás okán babának való cuccok), így idén csupa-csupa felesleges és szép dolgot kértem :) Vagy olyat, ami nem hasznos, de örömöm lelem benne :)

A listámon tehát van hajvasaló, parfüm, nyaklánc, felső, sál, ékszer, ilyesmik.

2011. dec. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pénzt. Amit aztán elherdálok cipőre,táskára,sminkcuccokra és ruhára.

Hát kell ennél több? :D :D


17/L

2011. dec. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat lányok, a menstruációm megjött egy hete, a pénz is jön,de csak Karácsony után,már csak egy jó karácsonyi ötlet hiányzik :D
2011. dec. 21. 08:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérni nem kértem semmit. Amit kívánok, hogy legyen mindenkinek jókedve, de ne áljókedv, hanem igazi. Hogy ne legyen veszekedés meg sértődés. És hát... én is emberből vagyok, a tárgyak határozzák meg az életem, könyvnek, fülbevalónak, e-book olvasónak is tudnék örülni.
2011. dec. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!