Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Motorokat szereti nagyon a...

Motorokat szereti nagyon a párom de nem tudok semmi hozzá kapcsolódó ajándékötletet. Mivel lephetném meg?

Figyelt kérdés

Imádja a motorokat, motorozott. Felszerelése van hozzá. Akartam neki venni egy csiszolt motoros formájú üvegezett bort de sajnos mire körbejártam a várost sehol nem volt. Gondoltam valamilyen szakkönyvre is a motorokról de mint kipuhatoltam nem olvasni szeret róluk hanem élőben kipróbálni. Már sok mindent kapott tőlem mióta együtt vagyunk de most érzem azt hogy nem tudom minek örülne egy srác aki motormániás 25éves.

Már bármilyen ötletre vevő vagyok!! :)


2011. dec. 21. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Motor.xd

amúgy vehetnél egy akármilyen bort és motor formájú bortárolóval vagy szintén motor formájú Cd-DVD tartót, akármit.

Jó kérdés :)

2011. dec. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tesóm is nagy motormániás, egyik évben motor formájú ébresztő órát kapott. az óra a hátsó kerekébe volt építve:)
2011. dec. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ja, és úgy ébresztett, mintha egy motor zúgna:) még a lámpái is villognak.


de találtam egy ilyet: [link]


[link]

2011. dec. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Motoros falmatricát.
2011. dec. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi pénzed van rá :)

például motorhoz valamit, amire szüksége van, bár ha jól értem, most nincs motorja.

akkor esetleg motorkipróbálásra valahova (tuti, hogy láttam ilyent, tán kuponos oldalon, hogy tesztmotorozás a hungaroringen pl, vagy ha lesz mostanában valahol motorkiállítás, oda két belépőt.


Olcsóbb kategóriában bármilyen motoros tárgyat.

De egy motoros képeskönyvet is szívesen nézegetne szerintem, azt nem kell olvasni, csak nézni.

2011. dec. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!