Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a családomnak...

Mit vegyek a családomnak Karácsonyra? (Bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Anyukámnak?

Apukámnak már megvettem

Testvéremnek (12 éves, lány)

Nagymamámnak


Kreatív vagyok és a kézügyességem is elég jó, tehát saját készítésű ötleteket is várok.

Nincs olyan sok pénzem, nem szeretnék vagyonokat költeni :)


Előre is köszönöm a válaszokat :)


2011. dec. 21. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Anyukának, nagymamának finom, különleges csoki vagy tea, kávé - amit egyébként nem vesznek meg a hétköznapokon. Valamilyen kis dísztárgy - a karácsonyi vásárokban sokat találni. Kesztyű, sál - ez mehet a 12 éves lánynak is. Neki esetleg valami csajos naptár/notesz.

Süthetsz és díszíthet mézeskalácsot is.

2011. dec. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ebern válasza:
100%

Írod hogy nincs sok pénzed,kreativ vagy, ötletként ajánlom: Fényképet magadról talán a nagymamáddal együtt, bekeretezve vagy amit az éjjeliszekrényén tarthat hogy veled aludjon- álmodjon és ébredjen reggel. egy régi közös emléket a karácsonyi lapon.

Mint többszörös nagymama magamból kiindulva jött az ötlet.

2011. dec. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Molly1 válasza:

Anyukádnak Pl.:rúzs ,körömlakk ,tusfürdő

Tesódnak:csatt,hajgumi,dezodor,tusfürdő,toll ilyesmik

Mamádnak:Szerintem valami rajznak vagy sáját kézel készitett képkeret,rólatok egy képpel.

2011. dec. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!