Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Vettél olyan karácsonyi...

Vettél olyan karácsonyi ajándékot, amit később, vagy hazaérve megbántál, mi volt az?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem az idén kettő volt amit nem teljesen megbántam, de elgondolkoztam rajtuk.

Az egyik tesómnak egy poló, amit csak a felirat miatt vettem meg, viszont se a színét nem szereti és méretben sem lesz jó rá, ő éppen ezért kap kiegészítést is.

A másik páromnak telefont vettem, mert hónapok óta nincs neki, és már szüli napjára is azt szerettem volna.

Akkor kicsit ellenkezett hogy ne vegyek neki telót, de ha veszek is akkor valami nagyon olcsót, vagy használtat és nokiát.

Na most néztem neki 2 telót is egy samsungot 5000-ért és egy nokiát 7000-ért.

Már múlthéten megvettem, nehogy kicsússzak az időből és ne legyen, de akkor csak a samsungot tudtam.Már kicsit bánom hogy nem vártam egy kicsit hogy legyen még 2000-em és nem a nokiát vettem.


Neked volt ilyen?

2011. dec. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem volt. igazából pont most tudtam meg, hogy nagyon gáz, amit vettem. a kis tesómnak szerettem volna a kis játék konyhájába süthető gyurmából ételeket készíteni, amivel elszórakozik.( 2 éves ) és hát megvettem drága pénztért a zsebpénzemből, és a minősége valami borzalmas. aztán ezzel m ég nem is lenne gond, de minden ráragadt, és nem is tudtam olyan szépen megcsinálni, mint ahogyan a videókban mutatták. nagyon elszomorító, mert olyan jó ajándék lett volna :( - valami más dolgot kellene neki néznem a konyhájához.

aztán ugyan ennek a tesómnak pedig vettem egy bodyt egy vásáron, nagyon megtetszett rajt a szöveg stb... aztán kiderült, hogy ugyan olyat vett neki az anyukája (egyben nem az én anyukám) és odaadtam neki télapóra, és aztán örültek is neki.

azt hiszem csak így ennyi lenne.

14/Lány

2011. dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy jól értelmezem utolsó.

De kis ételeket szerettél volna csinálni süthető, vagy száradó gyurmából?

Mert ha igen, akkor én azt javaslom hogy csinálj só-liszt gyurmát, abból csináld meg, és azt a sütőben kiégetve megtudod festeni, és utána sima hajlakkal lefújni, hogy ne fogjon.

Jobban jársz anyagilag is, és azzal biztos fog sikerülni.

2011. dec. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!