Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Most mit tegyek? Egy éjszakám...

Most mit tegyek? Egy éjszakám van.

Figyelt kérdés

A nagy helyzet az, hogy a páromnak karácsonyra a következőkkel készültem:

régóta szeretne egy olyan újságlapozó keretet ami a kávéházakban van és nagy nehezen szereztem is neki.

De ezenkívül varrtam neki egy nagyon aranyos kis karácsonyi mintás zsákot kézzel, és sütöttem bele szépen kidíszített mézeskalácsokat meg csináltam szaloncukrot is bele.

Erre ma délután mikor búcsúzkodtunk mesélte hogy egy barátja hozott neki és meg se kóstolta mert ő utálja az ilyen édes szarokat:(

most mit csináljak? adjam neki oda így is aztán max kidobja?

kérlek ne bántsatok hogy ennyire nem ismerem, 5 hónapja vagyunk együtt és nem került szóba...


2011. dec. 22. 20:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
Az a barát valószínűleg nem maga csinálta az édességet! Szerintem add oda neki nyugodtan, hisz szívből csináltad neki te magad. Itt most nem az a lényeg, hogy szereti e az ilyeneket vagy nem, hanem hogy tőled kapja. És nem is muszáj megennie, emléknek is nagyon szép :)
2011. dec. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Édességet kiveszed belőle,odaadod másnak,vagy megeszed te,veszel aszaltgyümölcsöt,beleteszed,kész.

Vagy veszel töbféle teát,és aztv teszed bele.

Fő ajándék ugyis az ujságlapozó.

2011. dec. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Odaadod neki az ajándékot, a benne lévő édességeket meg te megeszed. Én nagyon értékelném a gesztust, a sütit meg átruháznám másra. :)
2011. dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De aranyos vagy:) Én sem szeretem a mézeskalácsot, de kaptam már a barátnőmtől és azóta is megvan. Aranyos emlék. Szerintem neki is tetszeni fog.
2011. dec. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi a bíztatást :) igazából nem szeret semmilyen édességet se gyümölcsöt se semmit amivel pótolhatnám ezért keseredtem el. de végül is szépen kidíszítettem max kirakja.

csak rossz érzés hogy rengeteget gondolkodtam az ajándékot mert nem szeret semmit kb és mindene megvan és jó ötletnek tűnt :(

am csak 17L ha ez számít :)

2011. dec. 22. 20:45
 6/11 anonim ***** válasza:

Ja. A mézeskalács nem evésre van, hanem gesztusnak.

Én is odáig voltam az újságlapozóért, hát annál kényelmetlenebbet :)

2011. dec. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kényelmetlen?
2011. dec. 22. 21:05
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem is ad neki oda és megtartja emléknek:D , mert sztem bele tudja csomagolni kis átlátszó zacsiba és kiteszi polcra vagy valami :)
2011. dec. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát én odaadnám neki, és ha normális a fiú, együtt fogtok mosolyogni azon, hogy eddig nem tudtad, hogy nem szereti... :)
2011. dec. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
odaadtam, de mondtam hogy ha nagyon utálja nem muszáj megenni de látszott rajta hogy örül azért :) meg hát a másik ajándékért odavolt mert régóta akart olyat. (én egy parfümöt kaptam szép dobozkával :))
2011. dec. 23. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!