Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy éjszakám van dönteni....

Egy éjszakám van dönteni. Melyik életet válasszam?

Figyelt kérdés

Vissza akar kapni a volt párom,nem közömbös számomra bevallom.Szeret,imád,csak nehéz eset,tűrni kell mellette. Azonban nagyon jó élet van mellette, anyagi biztonság, hazudik ki azt mondja ez nem lényeg.Nem megcsaltam,de a kapcsolatunk alatt tartottam másokkal a kapcsolatot,emiatt mentünk szét, szükségem volt más emberek szép szavaira,hogy nőnek érezzem magam.Ő van megsértve, mégis azt mondja,ha változni tudok,próbáljuk meg újra.A sérelmeinket most megbeszéltünk,csak nem tudom lehet-e jó,ami rossz volt.Ő szabad,független,fiatal,törekvő olyan értelemben,hogy szebb legyen az életünk, velem tervez,mellette nem kellene semmiért sem nélkülöznöm, és még a szexuális életünkre sem panaszkodhatok.

Időközben belekezdtem egy másik kapcsolatba ahogy telt-múlt az idő.Igazán jóképű férfit találtam,jó külsővel,és fantasztikus emberi értékekkel,csak még nem tudom iránta mit érzek,mit érezhetek,kevés idő telt el.Odaadó szerető, van fantáziája,jó vele.Ő viszont nem szándékozik dolgozni, olyan szabad életet él, a pénzügyei zavarosak,néha sok pénz,néha semmi,tulajdonképpen semmit nem tud felmutatni.Ezenkívül van egy gyereke,elvált.De nagyon jól bánik velem,a tenyerén hordoz.


Mindkét férfival jó,de fájna bármelyiket is elengedni,az exet biztosan szeretem,a másik kialakulóban.Mitévő legyek?


2009. júl. 31. 22:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Hát én az exet választanám. Szereted és van közös jövőtök. A másik kapcsolat még nagyon bizonytalan!
2009. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Egyértelmen a ex.
2009. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
bírom az ilyen kérdéseket. eked kell eldöntened, hogy mi a fontos. Ha a pénz, akkor maradj az ex-szel, de soha nem leszel boldog. elég morbid, hogy ő csinál neked lelkifurdit, hogy neked kell változnod. Én biztos nem maradnék egy ember mellett aki manipulálni akar. Nekem az érzelmi biztonság fontosabb, mint az anyagi. Gondolj bele, hány kapcsolat ment tönkre azért, mert a psi nem törődött rendesen a párjával? mert nem nézett rá nőként? előbb-utóbb úgyis megcsalnád egy olyannal akitől ezt megkapod. Akkor meg? De ha a pénz nagy úr, hát akkor menj vissza hozzá. De aztán ne tegyél fel itt több kérdést, h ilyen sz.ar meg olyan sz.ar a kapcsolatod meg az életed! És biztos ismered a mondást, miszerint a pénz nem bodogít!!!!
2009. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Ilyen nincs, hogy egy éjszakám van dönteni! Eleve: na dönt, amikor krízishelyzetben érzed magad, mert nem vagy arra alkalmas állapotban. Nyugodj meg, adj időt magadnak. Majd elválik, mi a sorsod! aKI SÜRGET, AZ NEM TÉGED NÉZ! nE ENGEDD SÜRGETNI MAGAD. Aki sürget, az van pánikban. Semmi okod a kapkodásra.

Annyit hallottam, hogy az aranykalitka is szűkké tud válni.

De NEM KELL egy éj alatt döntened. Még abban sem, milyen cipőt vegyél. Nemhogy az életedről! Nem fogod elkapkodni a döntést! Várjanak!

2009. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
ha az exet szereti, akkor mért nem lehet boldog? A pénzügyi dolgok, hol van, hol nincs az meg alapból bizonytalan, én az ex mellett maradnék.
2009. júl. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Hibásan írtam: helyesen: Eleve: NE DÖNTS..
2009. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Én egyiket sem választanám, mert 1. aki nem dolgozik, az nem fog felnőtt korban a lustaságán változtatni, ez egy hatalmas probléma. 2. az exhez nem mennék vissza emiatt a mondat miatt: "Nem megcsaltam,de a kapcsolatunk alatt tartottam másokkal a kapcsolatot,emiatt mentünk szét, szükségem volt más emberek szép szavaira,hogy nőnek érezzem magam." És mi a garancia arra, hogy ez nem fog újra megtörténni? Mert nem valószínű, hogy az ex személyisége változott volna. Ezek szerint neked egy harmadik ember lesz az igazi, mert az ex mellett nem érzed nőnek magad, tűrnöd kell mellette - ahogy mondtad. Senki sem tökéletes, de ha most így érzel, hosszú távon mi lesz? Szerintem egyik sem az igazi, de ha akarod, próbáld meg az exszel, őt legalább szereted és hátha valamennyit tud változni érted, ha már egyszer veled tervez. Viszont olyan emberrel nem lehet tervezni, aki nem tud felmutatni semmit. Gondolom, hogy nem 20 éves a mostani párod, mert elvált, gyereke van stb. Szóval egy próba az exszel még talán megéri, de én nem várnám, hogy tuti jó lesz azután, hogy egyszer már rossz volt...szerintem ua. a hiba elő fog jönni újra.
2009. júl. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Talán még keresgélned kéne! Engedd el az exet, ha ő a tiéd, vissza fog jönni később!
2009. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
szerintem is keress egy harmadikat. Az exeddel sem lesz minden jó egy karikacsapásra, ha eddig kaki volt. És az volt, ha egyszer szakítottatok!
2009. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Szerelmes vagy? Igen: azt válaszd. Nem? Keress egy 3.at! Ennyire egyszerű.
2009. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!