Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adsz a párodnak karácsonyra?

Mit adsz a párodnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Hány éve vagytok együtt? Sokat változtak az ajándékozási szokásaitok? :)
2011. dec. 23. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Két éve vagyunk együtt Jagermeister-t

Az előző évekhez képest, igen sokat változtak. Belefáradtam, hogy mindenáron mindenkinek a személyiségéhez illő ajándékot vegyek és ezért nem kapok hálát, csak leb*szást, hogy ez nem jó az nem jó... ezt legalább megtudják inni.

2011. dec. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

övet (magának sajnálta megvenni,mert drága), asztali kütyüt,játékot (néha nagy gyerek)

karácsonykor névnapja is van,arra egy faliórát (kocsikerék formájú sötétben világit),üveg pezsgőt,és egy csokit


egy éve vagyunk együtt

2011. dec. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ez lesz a 6. karácsonyunk. Az elején dísztárgyakat vettünk egymásnak, most már így, két gyerek után már erősen eltolódott a hasznos kategóriába.

Most pl két csomag patront kap az elektromos cigijébe.

2011. dec. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
bőrkabátot 1 évesek vagyunk
2011. dec. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
11 éve vagyunk együtt, sokat változtak a szokások, az elején az illatszer, plüssállat, majd később a karóra, ékszer kategória volt. Most egy távirányítót vettem neki a tv-hez, gyerek mellett nem fér anyagilag bele több, de tudom, hogy ezt már régóta szerette volna.
2011. dec. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!