Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vennél a párodnak karácsonyra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vennél a párodnak karácsonyra valamit idén, ha tavaly ő nem adta oda az ajándékodat, mert különlegeset akart csinálni, de elfelejtette azóta befejezni?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy ünnepek után tudja csak odaadni, mert valami még kell hozzá és zárva volt minden karácsonykor. Eltelt egy csomó idő és elfelejtette, március körül meg azt mondta, hogy nincs rá ideje, pedig lett volna, csak akarni kell. Én vettem neki akkor valamit, de az idein gondolkodom, hogy mit tegyek. Szerintetek?
2011. dec. 8. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Csomagolj be neki egy olyan ajándékot, amit tőle kaptál régebben.
2011. dec. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha akkor megbocsatottal, most gyerekes bosszut allni.
2011. dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából mindig eszemben volt. Ő meg csak röhögött rajta. nem az érték miatt zavart mindig is, hanem azért, mert úgy gondolom, hogy ezzel letojja a dolgokat...
2011. dec. 8. 18:39
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem bosszúról érdeklődtem, hanem azt, hogy mit tenne más a helyemben. :)
2011. dec. 8. 18:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Velem mar volt olyan, hogy nem kaptam semmit, legkozelebb en sem adtam, logott az orra. Megkerdetem, milyen erzes, hogy nem kapott semmit. Mondta, hogy sz@r. Mondom, akkor tudod, mit ereztem. Azota megerolteti magat. Bar egy ideje kozos ajandekot veszunk, utkozben kinottunk a meglepetesekbol.
2011. dec. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagyis mond, hogy keszitesz vmt es sose keszulj el vele...
2011. dec. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen lelkiismeretes emberről van szó. Ha az, akkor én most is vennék valami figyelmességet, amivel zavarba hozom azzal, hogy én gondoltam rá ő meg nem. Ha nem a bűntudat nagymestere, akkor viszont hagynám koppani, sőt még az is lehet, hogy azt mondanám, hogy ne haragudj elfelejtettem, vagy a te ajándékodat már nem volt időm megvenni. De nem ilyen Nagybocsánattérdreesősen, csak ilyen hupszika, bocsi, aha, hol is tartottunk?
2011. dec. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem vettem semmit, de nem is baj. Úgy sem volt már ötletem, mert ő nem egyszerű eset. Ő sem vett nekem semmit, így nem volt probléma és nem is beszéltünk erről.

Szerintetek ez normális dolog? Mert szerintem nem...

2011. dec. 25. 11:03
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolatotok egyéb területein jelentkezik ez a közömbösség? Szex, beszélgetés, problémák megoldása, érzelmek? Hogyan működnek?


Hogy őszinte legyek nem természetes, még a legjobb barátok is vesznek/csinálnak egymásnak valamit karácsonyra, nem hogy egy szerelmespár.

2011. dec. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!