Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen különleges, szokatlan...

Milyen különleges, szokatlan vagy furcsa ajándékot kaptál már valaha karácsonyra?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, mint mondjuk egy ananász, vagy elvittek korcsolyázni, és az volt az ajándék, esetleg kistestvéred született vagy kaptál egy biciklipumpát.
2011. dec. 23. 11:53
 1/2 anonim válasza:
Kaptam egy agyonporosodott, használt magnót, ami nem is működött rendesen, mert bekapta folyton a szalagot. Hozzá egy TNT kazettát, mikor soha nem is szerettem és nem is hallgattam ilyen zenét....Pedig olyan adta ezeket, akik ismertek (elvileg), családtagok voltak, együtt laktam velük. Ez elég szokatlan? :D
2011. dec. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egyszer kaptam egy videókazit aerobikról... meg egy ilyen zsámolyszerű valamit, amire fel-le lehet lépegetni...

tudom, hogy célzás volt, hogy fogyjak le, de annál bunkóbb ajándékot még sose kaptam...

azóta nem beszéltem a nagyszüleimmel... amúgy is bunkók voltak, de ez rátett egy lapáttal :D

és különben is, kinek van még manapság videókazija?

2014. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!