Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Én néha úgy érzem, mintha...

Én néha úgy érzem, mintha különleges erőim, mentalitásom lenne, mert néha olyan furcsa dolgok törnek ki. hihetetlen. Ezek lehetnek iagazak, vagyis mentalitásban ez jónak számít?

Figyelt kérdés
Szeretném ezeket fejleszteni, és megismerni ezeket a képességeimet.hogyan lehet?
2009. márc. 6. 12:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

A mentalitás az gondolkodásmódot jelent.

A mentális erő az értelmi/lelki erő.


A mentalitásod valóban furcsa.

2009. márc. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De nem tudnám ezt valahogy előhozni magamból..vagyis ilyen 6. érzék féle.nem?
2009. márc. 6. 12:08
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Probalkozz egy hipnoterapeutanal,talan segiteni fog.
2009. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, létezik ilyen, van olyan információ ami igaz, tudomány körökben elfogadott, legalább is megcáfolni nem lehet, és vannak olyan dolgok amik csak kamuk vagy arra vannak kitalálva hogy lenyulják a pénzed.

én hiszek benn. én fejlesztem is ezeket, használom is az erőimet, én úgy gondolom hogy elég sokat tudok erről.

ezek nagyon veszélyes dolgok, nagyon vigyázni kell vele, és ugyan tudom, hogy nem ismerlek, de te annyira nagyon sötétnek tűnsz, hogy ha nem haragszol nem írok neked részleteket, mert egyrészt veszélyes is lehet ez a tudás nálad, és nyilván nem csak az űberműveltek látogatják az oldalt hanem a síkhülyék is, és számukra is veszélyes lehet ez a buli.

2009. márc. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
*tudományos
2009. márc. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%

Miről lenne szó?

Egyébként neked is Vassyt tudom javasolni. Ő kideríti, ha tudsz valamit.

2009. márc. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Én egész idáig szuperhős akartam lenni.Nem vagyok gonosz.Vagy rossz hajlamú.Ha akarod megbeszélhetjük ezeket máshol is..egészen 5.-kes korom óta kiakarom deríteni ezt az ügyet.Nekem ez fontos muszály, ha tudnál segíteni..beszéltem egy valakivel, aki azt mondta nem vagyok mindennapi eset már mint képességekbe.Ez fura.Kéne a segítséged.

2009. márc. 6. 13:43
 8/18 anonim ***** válasza:
27%
Lehet, hogy szuperhős vagy:) én nem tom..... szerintem menj el Uri Gellerhez XD kérdezd meg tőlle:):)
2009. márc. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem nem erről van szó.Arról h mikor mi..ezek más.Tanács még?
2009. márc. 6. 19:33
 10/18 anonim ***** válasza:
a harmadik válaszoló vagyok, és hidd el nekem nem véletlenül nem adnak tanácsot, mert vagy nem tudnak, nem mernek egy vadidegennek ilyen jellegű tudást a kezébe adni, és szerintem mindenkinél másképp működik a dolog, ezt abból sejtem, hogy nálunk a családból nagyon sokan vagyunk akiknek van képességük, és ugyan hasonlóak a dolgok, de nem egyforma egyikünknél sem.
2009. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!