Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Vajon miért tette ezt velem...

Vajon miért tette ezt velem idén apám?

Figyelt kérdés

3 éve azt igérte, hogy minden éveben megfogja nekünk venni a szép nagy és dús élő fát.Idén is erre számítottunk, így mi nem foglalkoztunk a fával.Erre 22-én közölte, hogy idén nem vesz fát.

Nem az a bajom hogy nem vett, hanem hogy mikor szólt.Így nem is tettünk félre fára, nem tudtunk igazi nagyot venni, mert arra nem telet, és műfenyőből is már csak csúnyácskát kaptam.

A halászlét is mindig is apu főzte, mert csak ő tud a családban.Nem szolt hogy idén nekünk nem hoz, és nem is hozott mert 23-án este szokta hozni, vagy ha csak 24-én reggel arról szólni szokott.

Ha szólt volna valamit megpróbáltam volna össze dobni, de vidéken élek, holnap (24-én), már sehol nem fogok tudni halat venni.

Eddig olyan jól alakult az idei készülődés, de ezzel hogy nem szólt vagy nagyon későn, nagyon megcsúnyította és ez fáj nekem.


2011. dec. 24. 02:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Elegge elkenyeztetett majom lehetsz, ha apadra haragszol a sajat lustasagod miatt.

Neked kellene a szuleidet tamogatnod, karacsonyfaval, penzzel, etellel, aztan felnott letedre meg panaszkodsz is, amiert TE nem vagy kepes osszedobni NEKIK egy karacsonyfat es fott etelt, meg sem hivod magatokhoz Szentestere, csak szegeny apud vigye oda neked a kesz halaszlet meg a fat...

Haaaaaat... No comment.

2011. dec. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de ez így nem volt jogos tőled.

Ő maga igérte ezt meg, amikor az első külön töltött karácsonyomkor mondtam hogy én mű fenyőt veszek, mert csak arra telik és nem kell akkor minden évben vennem.

Nem azt várom el hogy ha már megígérte akkor vegye is meg élete végéig a fát.Csak úgy gondolom hogy illet volna elöbb szólnia, hogy ne az utolsó pillanatba keljen rohangálnom, és még annyit se tett meg értem, hogy neki van autója, nekünk nincs és hogy haza hozzon az áruházból (persze fizettem volna az üzemanyagot) és ne keljen egyedül haza cipelnem buszon a fát.

A halászlé az meg évek óta úgy van, hogy ő csinálja és hozza, amikor elvált anyutól és elköltözött akkor is mindig hozott, mert én csak az övét eszem meg mert szerintem az egész megyében övé a legfinomabb halászlé.

Nem csináltam még, de ha tudom előre hogy nem lesz, akkor megpróbáltam volna csinálni.De mivel este szembesültem vele hogy nem kapunk, esélyem sincs megcsinálni.

Minden évben megvannak hívva karácsonyra.

Én mindig nagyon készülök, főzök több féle ételt, sütök sok süti, köztük olyat amit tudom hogy nagyon szeret és náluk nincs.

Ennek ellenére átjönnek, a fiamnak oda adják az ajándékot isznak egy kávét és távoznak.

Pedig mi direkt nem eszünk addig még nem érkeznek meg, hogy együtt tudjunk enni, de ők közlik hogy: Jaj hát most ettünk, és egy szelet süti se fér belénk.

Pedig tudják hogy készülök, mégis inkább otthon esznek és tele hassal jönnek.


Szóval nem tudom hogy így már érthető-e hogy én nem azt vártam el hogy hozzon mindent, fát, kaját.

Hanem ami minden évben szó nélkül megszokott és idén nem úgy lett arról szóljon előbb.

2011. dec. 24. 07:24
 3/5 anonim válasza:

Igaza van a kerdezonek.

Akkor ne igerje meg, ha leszarja.

Egyebkent nem egy eget vero osszeg az a ku.rva fa meg a halaszle.

Nalunk is apam csinalja es egyszer nem volt meg belole ugy.

2011. dec. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát én dobtam egy hátast amikor közölték hogy 7000Ft-métere!

Inkább idén megvettem a műt, mert az olcsóbb volt.

De itt még mindig nem a pénzről van szó, hanem az utcsó pillanatról hogy időm sem volt cselekedni.

2011. dec. 24. 12:14
 5/5 anonim válasza:

7000 Ft métere??!! Akkor az nagyon luxus fa lehet.

Mi 4000Ftért vettünk 2 m-es luc fenyőt

2011. dec. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!