Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondolhatok vajon, mi...

Mire gondolhatok vajon, mi alapján tette ezt a lépést?

Figyelt kérdés

Elég viharos mostanában a családunk ügyei. Súlyos anyagi gondokkal küzdünk, és pont a már korábbi adósságok miatt is már családon belül is megy a pereskedés sajnos (sosem gondoltam volna, de ez mondjuk most nem is lényeg). Az ügyvéd, aki eddig foglalkozott az ügyünkkel, és segítette a dolgainkat, hogy legalább kevésbé rosszul jöjjünk ki a dolgokból, szinte egyik pillanatról a másikra mintha kifordult volna önmagából, és közölte, hogy nem hajlandó tovább vállalni minket, keressünk mást, illetve egy folyamatban lévő ügy esetében is mondhatni megnehezítette a dolgunkat. Egyszerűen nem értjük, hogy mi baja lett.. Ti mire gondolnátok?


(Az már csak költői kérdés, hogy hogyan lehet képes családon belül a jussát követelő ennyire hátba támadni a saját közeli rokonát, hiába jogos, és a másik fél hiába próbál megtenni minden tőle telhetőt, de nem megy..? Sajnos tudom, "ez van", de most már tényleg nagyon el vagyok keseredve. Ezért is csak költői..)


2011. aug. 18. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Megzsarolta a rokonotok?
2011. aug. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Állítólag a nem tudta a rokon, hogy ki az ügyvédünk.

De tesómmal is erre gondoltunk.. de ha nem ismerte, akkor hogyan? ..és ha nem zsarolásról van szó, akkor mi lehet?

2011. aug. 30. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!