Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szégyen lenne tőlem egyszer...

Szégyen lenne tőlem egyszer Karácsonyt Belföldön tölteném egy panzióba vagy Kastélyban?

Figyelt kérdés
Nagyon gondolkodom azon el fogok menni December 23-tól egészen Január 1-ig Belföldre ott tölthessem a Karácsonyi ünnepeket és a Szilvesztert. Ennek oka nálam az hogy nem lakom a szüleimmel együtt és a testvéremmel együtt. Más részt nincs gyermekem és partneri kapcsolatom sincsen. Legfőképpen azért mennék el mert nem vagyok hajlandó átélni jövő Karácsonykor, a 30. Karácsonyomon és Névnapomon Szent este hogy az egyik hozzám tartozóm úgy jönne el hozzám hozzám érkezésekor pohár fenekére nézett. Mivel ez történt velem először és remélem utoljára 2011. Karácsonyának Szent estéjén nem vagyok hajlandó szégyenkezni az albérlőim előtt ilyen az egyik hozzám tartozóm. Én meg mesébe illően szeretném eltölteni a Karácsonyi ünnepeket jövőre ahol kellemes szemet gyönyörködtető látványban lenne részem kellemes Karácsonyi zene mellett.
2011. dec. 25. 14:47
 1/1 anonim válasza:
Menjél nyugodtan, ha megteheted! Én azon gondolkodom, hogy ott szilvesztereznénk, ahol nyaraltunk. Nagyon hangulatos kis fűthető nyaraló volt.
2011. dec. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!