Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Te mikor kezdesz el készülődni...

Te mikor kezdesz el készülődni a Karácsonyra?

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 12:31
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
89%

nem tudom,h ti hogy vagytok vele,de nekem égnek áll a hajam,mikor szeptember-októberben már minden bolt tele van karácsonyi cuccokkal és nyomják orrba szájba...mire eljön a karácsony már a húsvéti díszek vannak a polcokon..hányingerem van az egésztől...

egyébként,hogy a kérdésedre is válaszoljak,az ajándékok általában csak úgy jönnek az év bármely szakaszában...meglátom és aztmondom,hogy óó,ezt megveszem X-nek,mert tudom,hogy szereti és most lehet kapni:) de a díszítés általában decemberben kezdődik,mikor téli hangulatúvá varázsolom a házat..ahhoz meg már csak egy lépés és 22-23-án jön a karácsonyfa,meg a karácsonyibb díszek a téliek mellé

2012. aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

Én nagyon szeretem a Karácsonyt, a kedvenc ünnepem. :-) Én a karácsonyi ajándékokon már ilyenkor elkezdem gondolkodni, mert sokszor hetekig tart, mire kitalálom az illetőnek a tökéletes ajándékot. :-D Mi sajnos nem nagyon szoktunk díszíteni, pénzügyi nehézségek miatt, de idén nagyon úgy tűnik, hogy végre lesz pénzünk arra, hogy a házat és a kertet is karácsonyi hangulatba öltöztessük. :-) De ezt majd csak az advent idején. Én is most csak az ajándékokon töröm a fejem, azokat is majd csak később szerzem be, legkorábban október végén.

Sajnálom ha valakit felzaklattam a kérdésemmel!

2012. aug. 15. 16:40
 13/42 anonim ***** válasza:
35%

A karácsony nem tulajdonnév, tehát kis kezdőbetűs. Kezdjük itt.

Másrészt miért kell lemínuszolni azokat, akik nem szeretik a karácsonyt?

Harmadrészt: valóban erre van az adventi időszak kitalálva, nem kezdek el már augusztusban fát tervezni. Igaz, évek óta nincs fám. Szerencsére.

2012. aug. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Én egyetlen egy választ sem értékeltem.
2012. aug. 15. 18:29
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg mindegyik válasz hasznos akár tetszik nekünk akár nem :) Mivel nem mindenki ugyanakkor kezdi el a készülődést. 2. voltam (am. meg engem is lepontoznak, de ettől még nem lettem kevesebb és a véleménye sem változott)

"Oh, jingle bells, jingle bells

Jingle all the way... :D

2012. aug. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 marsoska válasza:
100%
November elején látom meg az első ajándékot.És utána szép lassan beindul minden.
2012. aug. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
78%
Hát nem augusztusban... december 10-15-ig eszembe sem jut a karácsony.
2012. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
November-december elején fogom elkezdeni a készülődést!
2012. aug. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lenne minél hamarabb, de valahogy mindig a végére hagyom. És sosem tudom,hogy mit vegyek.

Utálom a karácsonyt.

2012. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Idén nem tartom meg a karácsonyt.Tavaly volt az első igazi készülődésem az exemmel,de szakított két hónapja velem,és minden rá emlékeztet,ugyanígy a karácsony,szilveszter,ami nagyon szép volt.Nem fogok venni fát,semmit,teljesen mindent ellenkezőleg fogok csinálni mint tavaly.
2012. aug. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!