Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Várjátok már a karácsonyt?...

Várjátok már a karácsonyt? Lassan szeptember lesz, vége a nyárnak, és hamarosan karácsony lesz! Ki mit csinál másképp, mint tavaly, vontatok-e le a tavalyi bakikból tanulságot?

Figyelt kérdés

2012. aug. 19. 15:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hol van még az?
2012. aug. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia.

Hát konkrétan még nem várom, majd olyan november körül szoktam "ráizgulni":)

Én mindent ugyanúgy csinálok mint tavaly, semmi nem lesz másként, bár az ajándékokat jobb lenne egy kicsivel hamarabb beszerezni majd, nem az utolsó hetekre hagyni:)

Eddig szerencsére nem voltak bakik s reméljük így is marad:)

Nálunk az első nap az úgy van, (szenteste) itthon töltjük a vacsorát. Csak 3-an. Férjem fiam és én.

Karácsony első napján mi látogatjuk meg a szülőket, testvéreket, nagyszülőket barátokat. Karácsony második napján pedig nálunk nyitva áll az ajtó, és hozzánk jönnek:) Hát ennyi.

2012. aug. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én sem várom még,majd novemberben,olyankor elkezdem díszíteni kivül, belül, a házunkat,imádom,a karácsonyi díszeket fényeket,nagyon sok karácsonyi hangulatos lakásdíszem van ,bakik nem voltak még nálunk,általában hárman ünneplünk első nap.Aztán elmegyünk,pár rokonhoz,az ide karácsonyra szeretnék kinti karácsonyi égőket a házra,eddig nem volt ilyenre lehetőségem,de új házba költöztünk,úgyhogy idén kiélhetem ezen vágyamat:)
2012. aug. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
68%

Nem.

Baromira nem érdekelnek az ilyen "adjál ki többezer forintot és mosolyogj mintha minden oké lenne" ünnepeket.

18/F

2012. aug. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Én elmegyek bulizni és berúgok XD
2012. aug. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Talán kerülöm a balhét, vagyis azt aki balhéézik velem.
2012. aug. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 emir72 ***** válasza:

Veszek egy normális karácsonyfa-talpat, mert unom, hogy pár évente kidől a fa! :)

Faterom vett egyet múlt évben, nagy is, jól is néz ki, de most nem műxik a karacsonyfa-talp.hu oldal. Remélem karácsonyig újra-rakják.

2012. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hat en is megjartam mar hogy idolt a fa,ugyhogy azutan mindig jol kikotottuk,igy nem tudott elborulni!
2012. aug. 22. 12:44
 9/16 anonim ***** válasza:
Hol van még az :D nyár van ki kell még élvezni bele se godolok tél nagy kabát csizma megfagysz fúúúú wáá :D :D
2012. aug. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Csak a hűvöset, mert már megcsináltattam a karácsonyi ajándékom x) Egy Girugamesh-es pulóver, amilyen a bandatagokon szokott lenni, de azt ilyen dög melegben nem szívesen venném fel. :/ Egyébként annyira nem érdekel a karácsony..
2012. aug. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!