Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek érdemes ilyenkor...

Szerintetek érdemes ilyenkor hirdetni sajátkezűleg készített karácsonyfadísz csomagokat?

Figyelt kérdés
Vagy ilyenkor még senki nem keres ilyet, és várjak vele?
2012. aug. 31. 17:05
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
100%
Ha nem kerül pénzbe a hirdetés akkor hirdesd már most!Hol gondoltad hirdetni?
2012. aug. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
A meskára gondoltam. Esetleg vaterára. Csak ezek ugyebár fizetősek, ezért is vacillálok.
2012. aug. 31. 18:46
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Vatera csak az eladott cuccok után számol részesedést nem?
2012. aug. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Feltöltésért is van, bár az elenyésző. Ha fix áron teszem fel akkor 5 ft. Viszont ha licitálósan akkor 120 Ft.
2012. aug. 31. 19:13
 5/25 anonim válasza:
100%
A jófogás.hu ingyenes.És miket csinálsz?Láthatjuk?Én fülbevalókat nyakláncokat :)
2012. aug. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Kis filc díszeket. Most még alkotom őket. De pár már van készen/félkészen. Majd linkelek be képet ha sikerül. Legalább talán kapok véleményt hogy érdemes-e egyáltalán, vagy maradjon meg sajátnak :)
2012. aug. 31. 19:26
 7/25 anonim válasza:
100%
Én meg nemezelem a fülbevalókat nyakláncokat stb.Nagyon szépek aki meglátja őket rögtön kér belőle de eladni még nem sikerült mondjuk nem is nagyon hirdettem.Az hogy másnak hogy tetszik nyilván mint minden van akinek igen van akinek nem :)) Az a lényeg hogy Neked tetszik és örömmel készíted.A vevő majd megjön rá!!!!
2012. aug. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Egyenlőre ezek vannak készen/félkészen, de még rengeteg öltetem van, és sokat szeretnék készíteni. Persze ha egyáltalán érdemes.


[link]


[link]


Szerintetek egyébként mennyit lehetne ezekért kérni? Mondjuk 10-es csomagban? Mondjuk tervezek majd kis "mézeskalács" párt is...

2012. aug. 31. 19:42
 9/25 anonim válasza:
100%
Nagyon ügyes vagy szép ízléses kis díszek.Én a helyedben készítenék úgy is csomagot amiben vegyes színek vannak és olyat is amiben csak egyszínű mert mostanában az egyszínű illetve a kétszínű fák a divatosak.PL: ARANY -PIROS vagy KÉK-EZÜST.Hogy mennyit kérhetsz érte?Ez kézimunka!Azt meg kell fizetni nem tucat árú.Aki kedveli megveszi úgyis.Neked kell kiszámolnod hogy az anyagár és az eltöltött munkaidő ki legyen fizetve.Én úgy kalkuláltam árat hogy kerestem a neten hasonlót mint az enyém és így kalkuláltam.
2012. aug. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Aranyosak,de nem karácsonyfára valók. Legalábbis Magyarországon nem szokás ilyeneket aggatni a fára.
2012. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!