Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek érdemes ilyenkor...

Szerintetek érdemes ilyenkor hirdetni sajátkezűleg készített karácsonyfadísz csomagokat?

Figyelt kérdés
Vagy ilyenkor még senki nem keres ilyet, és várjak vele?
2012. aug. 31. 17:05
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
100%
Én simán rátenném a karácsonyfára is, de akár függönyre is dísznek:)) Nagyon ügyes vagy, szerintem már most elkezdheted hirdetni:))
2012. aug. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából nekünk tavaly már filcdíszes karácsonyfánk volt és én nem cserélném el semmilyen másmilyenre. Plusz a kisfiam is odáig volt a figurákért. De mondjuk ez tényleg ízlés dolga. Köszönöm a válaszaitokat.
2012. aug. 31. 22:58
 13/25 anonim válasza:
100%

Nagyon ügyes vagy, nagyon szépek és szerintem pedig pont hogy illenek a fára különösen modern dizájn kedvelőinek a fáira. Szerintem nézz utána hogy esetleg mennyibe kerülne mondjuk valami karácsonyi vásáron árulni, mert szerintem többen vennének ha élőben látnák. Ha ennél döntesz, akkor készíts néhány magyaros díszt is (cimkét hozzájuk esetleg valami tipikus hazai motívumot vagy akár új évi díszeket is), hogy a turisták is vigyék.

Ha nagyon sokat csinálsz persze tedd fel a netre.

2012. aug. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy ötlet: Javaslom, hogy keress meg üzleteket, akik nagy tételben árulnák a termékeidet. Lehet, hogy vaterázva is tudnál eladni (ha saját honlapod lenne, az még jobb), de ha viszont más árulná, akkor neked nem kellene az értékesítéssel és a reklámmal foglalkozni. Sok sikert!
2012. aug. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
100%
Nagyon szépek,jaj,de szeretnék ilyeneket,akár fára,akár dekorálásra:)))))))
2012. szept. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Jajj de aranyosak vagytok! Köszönöm a kedves szavakat. Még rengeteg ötletem van, amit meg szeretnék valósítani. Még alkotok pár készletet és utánanézek a hirdetés legjobb módjának :)
2012. szept. 1. 09:38
 17/25 anonim válasza:
100%
uuu abba a kis baranyba beleszerettem, eszmeletlen edes!
2012. szept. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
:) Örülök, hogy tetszik :) El is kezdtem hirdetni :)
2012. szept. 3. 22:32
 19/25 A kérdező kommentje:

Azóta amúgy találtam még egy aranyos barit, amit hamarosan elkészítek :)


[link]

2012. szept. 3. 22:35
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

De ugyes vagy! Ilyen nekem is kell, ezt most halal komolyan mondom. Bizniszeljunk privatban :)

Jajj, en mindig ugy irigyeltem azokat, akiknek ilyen ugyes a keze. Otletem van sokfele, de nem tudom megvalositani :(

2012. szept. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!