Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen lesz/volt a karácsonyfá...

Milyen lesz/volt a karácsonyfátok?

Figyelt kérdés
Kicsi? Nagy? Gömbök vannak rajta? Figurák? Színben milyen? Égősor színes vagy egyszínű? Minden évben ugyanazok a díszek, vagy egyszer ilyen, egyszer olyan színűek?
2012. szept. 17. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Sokáig igazi volt, újabban mű, de lassan már az se lesz. :(
2012. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kicsi cserepes fenyő szokott lenni. Az égősor színes,a díszek szintén,szeretem ha szép színes a fa. Gömbök,figurák,minden van rajta. Minden évben ugyan azokat a díszeket tesszük fel,néha veszünk hozzá 1-1 újat.
2012. szept. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Pár éve szüleimtől külön lakom,albi,mindig csak kicsike fám volt,hisz 24 szülőknél,25-25 nagyszülőknél,rokonlátogatósi.

Idén lesz az első közös karácsonyunk párommal úgy hogy együtt élünk,plafonig érő nagy duci fát szeretnék,mindenféle szinű díszem van,veszünk is még,égő is sokszinű.

Nekem olyan az igazi karácsonyfa amilyen gyerekkoromban is volt,sok szaloncukor,szép sokszinű diszek,girlandok,égők...

2012. szept. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy fa, sok dísszel mint gömbök, figurák, girlandok, és édességek mindem mennyiségben (amit akkor is megveszünk/elkészítünk ha tudjuk h majd nem fogy el...) pl.: mézeskalács, habkarika, csokidíszek, nyalóka. A díszek minden évben ugyanazok, de mindig szerzünk pár új darabot, így változatos marad. Nálunk égősor csak a háázon van, a fára gyertyát és csillagszórót teszünk. Szerintem (bár kétségtelenül jól mutat) nem olyan jó ha egyszinűek a díszek, hiszen a világ is ezer színű...:)
2012. szept. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A szokásos nagy 2 méteres élő fa. Az illata nagyon hangulatos:)


Gömbök vannak rajta, régen vettük még és még az azelőttiek is megvannak, azokat akasztjuk fel rá (sok színű, mármint egy fajtából van, hogy 4 színben is van).


Égősor az színes (megszokott zöld, kék, piros, sárga, lila, már el is felejtettem milyen :D)

2012. szept. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

(előző vagyok)


és szaloncukor, figurák stb.

2012. szept. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Élő fenyő, legalább 2 méteres, sok színes gömbbel, figurával, dísszel, égőkkel, angyalhajjal. Szóval legyen színes, díszes, mint egy karácsonyfa. :)
2012. szept. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nálunk általában egyszínű vagy kétszínű a fa (pl. ezüst és fehér, kék és arany), általában decemberben kiválasztjuk a színt, aztán veszünk így minden évben pár új díszt. Lassan végére érünk a színeknek, akkor kezdődhet előröl. És szerintem nem egyhangú, a formák változatossága feldobja.
2012. okt. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk eddig mindíg ilyen volt : Nagy , 2 méteres , van vagy 60-70 db gömbünk , vagyis nem csak gömb , hanem jégcsap , angyalka , csillag , esőcsepp , és még más kütyük !Minden színű van ! Mi minden évben veszünk hozzá , egy csomagot ! Valamikor pl: csak egy csomag (amibe 5 volt) jágcsapot vettünk ! Tavagy meg , egy egész karácsonyi szettet ! Szóval mindig változó ! Az égő nákunk mindíg a szines , már vagy 20 éve az van xdd Szerintem ennyi ! :)
2012. okt. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!