Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Várjátok már a karácsonyt?

Várjátok már a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Mit készültök venni a barátaitoknak vagy családtagoknak ?

Mi lesz a karácsonyi menü?

és szerintetek fehér karácsony lesz-e ?



2012. szept. 24. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Kicsit korai még, tudom, de igen. :) Ahogy most bejött a kicsit hűvösebb idő, vége lett a nyárnak, máris elkezdtem várni a karácsonyt. :)


Részletekkel még nem foglalkozom, ez csak egy hangulat, szóval nem tudom még a többi kérdésedre a választ. Azt tudom, hogy szűk családdal ünneplünk, mert mindig így van.


Remélem, hogy fehér karácsony lesz, de nekem bőven elég lenne, ha máskor nem is lenne nagyon hó, csak 24-én. :))))

2012. szept. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. szept. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon várom! *-* Szerintem a családomnak nem veszek semmit, mert mindenünk megvan. A karácsonyfát fogom felállítani. Kidekorálom a házat.:D A barátnőmnek pedig föladok egy képeslapot. Remélem, hogy fehér karácsony lesz. Az az igazi...
2012. szept. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon várom már, még így 21 évesen is :)

1.: Ajándékok...nos hát, anyunak valami ékszert szeretnék ami arra utal, hogy van egy lánya aki nagyon szereti őt.Apunak még nem tudom, lehet parfüm lesz, nagyon szereti magát fújni:D Közösbe meg lehet veszünk egy vezetéknélküli telefont hugommal...mert anyuék mániája, hogy nem akarják lecserélni a régit.


Aztán egyik mamám: neki valami főzéssel kapcsolatos dolgot fogok venni szerintem

2 barátnőm: nekik már kinéztem egy nagyon jópofa karkötőt a claire's-ben: [link]

Ha pont ilyet nem is találok, akkor majd keresek hasonlót:)

Hugomnak pedig szerintem valami smink cuccot, vagy valami göncöt veszek, mert ezeket nagyon szereti:-)


2.: A karácsonyi menü évtizedek óta változatlan nálunk: Halászlé, sült hal majonézes krumplival, aztán bejglik minden mennyiségben, mézeskalácsház (ezt én szoktam készíteni hugival:)) meg még ezer meg egy sütemény...a felét meg se jegyzem :D


3.: Úgy hallottam, fehér karácsonyunk lesz, bár ezeknek annyira nem lehet hinni szerintem, hiszen sokszor a jövőheti előrejelzés se jön össze... Szerintem is az lesz, tavaly is összejött akkor idén miért ne?!:)



+1 Milyen lesz a fátok, kedves kérdező?:))

2012. szept. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
íííííííííí én naon várom annyira szeretem azt a hangulatot meg minden am a többit még nem tudom!!!!!
2012. szept. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

én nagyon várom :D kb 1 hete rám tört a karácsonyi hangulat, folyton az ajándékokon gondolkozom, pedig barátnőmnek októberben lesz szülinapja, előbb arra kéne kitalálnom valamit :D

nagyon remélem, hogy fehér karácsonyunk lesz! de én annak is örülni fogok, ha ezen a télen kicsit több hó lesz mint tavaly.

2012. szept. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon várom már a Karácsonyt és nem készülök semmit sem venni senkinek. A menü töltöttkáposzta, sülkrumpli, halászlé, hal, mákos bejgli ilyesmik lesznek. Szerintem nem lesz fehér. Üdv!
2012. szept. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Még nem tudom. Majd később kezdem el megvenni az ajándékokat.

2. Ezt nem tudom még. Valószínűleg töltött káposzta biztosan lesz a menüben.

3. Szerintem igen, fehér karácsonyunk lesz!

2012. okt. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!