Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Osztálykarácsonyra ajándékötle...

Osztálykarácsonyra ajándékötletek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy még messze van, de szeretnék olyan EGYEDI ötletek gyűjteni, amelyeket majd 2 hónap múlva fel tudok használni, biztos, ami biztos. Külön lányoknak, külön fiúknak szeretnék gyűjteni ötleteket.

Idáig pl. azt találtam ki, hogy ha fiút húzok, akkor egy nagy tálba, vagy valami tartóba rakok rengeteg kicsi csokit, bonbont, cukorkát, vagy mindenféle saját készítésű aprósütit. Szerintetek ez jó ötlet?

Még kíváncsi lennék sok-sok ötletre. :)

16/L


2012. szept. 24. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

Én fiúknak ilyeneket adtam: egy szép cigitartó fémdoboz, telepakolva arany Marlboroval, Cannabis medálos nyaklánc...


Lányoknak adtam: képkeret, karkötő, pia, hasonlók.


Tegyük hozzá, hogy én sose tartottam be a pénzmaximumot, mindig annyiért vásároltam, amennyiért kellett és jólesett.


22L

2012. szept. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
sosem értettem ezt az osztálykarácsonyt,mert sokszor olyat húztam ki,akivel ugyan el tudtam beszélgetni,de nem tudtam megismerni,vagy olyat,akivel nem voltam jóban,ilyen esetben csokit,bonbont szoktam adni,és én meg cserébe semmit sem kaptam,mert aki kihúzott,inkább be sem jött suliba
2012. szept. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy lányt húztam. Neki adtam egy üvegtálat mait üvegfestékkel díszítettem ki és a nevét írtam oda meg a dátumot. Az üvegtálat telepakoltam kisebb csokikkal amiket szeretett tudtommal, meg raktam bele egy általam font karkötőt, meg egy karácsonyi díszgömböt amin ilyen hópelyhek voltak hogy azért maradandó legyen, lehetőleg, meg raktam bele egy mézeskalács sütit Boldog karácsonyt felirattal. Nagy sikere volt. Amikor fiút húztam akkor neki vettem egy ilyen tasakot olyasmit mint a mikulás csomag, és alá tettem egy ilyen kis kosár féleséget abba tettem neki egy kis üveg piát akkor már végzősök voltunk és 18 év felettiek, raktam bele étcsokoládét mert tudtam hogy azt szereti, akkor aprósüteményt, meg egy elég jó minőségű szivart amit apám ajánlott fel erre a célra neki, plusz egy fenyőfa illatú autós illatosítót ami nem az a hagyományos fenyőfa formájú volt hanem ilyen üveges volt plusz a bátyámnak akkor volt ilyen elektronikai barkács mániája ő meg készített 4 izzóból álló égősort amit egy elemre kötöttünk rá és amikor oda adtam neki akkor felkapcsoltam, hát az ütött mindent:) Én ezekre emlékszem úgy igazából.
2012. szept. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Pia, cigaretta? ügyes... :/
2012. szept. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22%

Igen, 4., tőlem mindig mindenki azt kap, aminek örülne. Mert szúrtam volna ki a szemüket egy bögrével?

első voltam

2012. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én tavaly egy bögrét kaptam az egyik barátomtól amin közös képeink (régiek és nem régiek is voltak rajta). nem tudom hol lehet csináltatni és mennyiért de én nagyon imádom és szerintem korosztálytól függetlenül kivitelezhető:)

12/L

2012. dec. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!