Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Saját készítésű ajándékötletek...

Saját készítésű ajándékötletek!? Pls. Anyukámnak nincs ötletem hogy mit adjak és gondban vagyok.

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
kakilj bele a mezesbodonbe :-)
2011. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ például, hogy milyen anyukád ízlése, mit szeret?


Hátha segít... Az enyém sokat éjszakás, így nappal kell, h. aludjon, és mindig egy sálat terít a szemére. Én varrtam neki egy olyan szemmaszkot. ^^


szerintem figyeld meg, hogy mi az, amire esetleg szüksége lehet, de akár valami aranyosat is varrhatsz, ragaszthatsz, barkácsolhatsz, amiből később csak dísz lesz. :) Az, hogy miatta dolgoztál vele, és személyre szabott, az biztos teszik majd neki. :)

2011. dec. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hirtelen egy képkeret ugrott be, ha minden igaz egy geyszeru fa képkeretet barkácsboltba be tudsz szerezni, ezt kidíszíted, mondjuk szalvétatechnikával vagy kagylókkal, gyongyokkel, bárhogy, majd ebbe beleraksz egy képet kettotokrol.
2011. dec. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

fa kis dobozkát vettem, amit én díszítek ki. belerakhatja az ékszereit stb...

te is fűzhetsz neki egy nyakláncot, karkötőt.

veszel egy sima egyszínű zoknit, és arra valami szépet varrsz. pl a nevét, vagy h szeretlek anyu.

egy képes könyvet is csinálhatnál. veszel egy olyan füzetet aminek kemény táblás az eleje, és azt kidíszíted. pl betűmatricákat veszel, és ráragasztod úgy, hogy ki lehessen olvasni h 'emlék'. és beleragaszthatod a családi képeket, amik a nyaraláson készültek, és alá írod a dátumot, helyszínt, és hogy milyen emlék köt hozzá. vmit rajzolgathatsz is a képek mellé, ami éppen hozzá kapcsolódik. pl ha tengerparton nyaraltatok akkor egy cápát v vitorlást rajzolsz mellé. kidíszíted csillámokkal, szalagokkal, matricákkal, csillogós tollakkal. az egészet pedig egy nagy masnival zárod be. szerintem nagyon szép lenne :)) én most készítgetem már anyunak a nyári szülinapjára :)))

2011. dec. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok ötletet és már elis keztem megcsinálni őket :)) nagyon jó ötletek és szinte mindegyiket megcsinálom :)
2011. dec. 10. 16:45
 6/6 anonim válasza:
ha sokat van a konyhában akkor valami szép üvegbe ( amikor én csináltam a colához adtak ilyen retró kólás üvegeket abból csináltam) az üvegbe rakj mindenféle szines fűszert rétegenként a tetejére meg valami kis darab csomagoló papírt kötöttem rafiával naon örült neki, csak egy idő után lesüllyed a fűszer akkor töltsd föl ja és egymásra lehetőleg elütő szinüeket tegyél
2012. szept. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!