Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi ajándéknak egy 16...

Karácsonyi ajándéknak egy 16 éves lánynak (barátnőmnek) szerintetek jó ötlet venni egy kutyus mintájú bögrét? (a kutyus a régi kutyájára emlékeztetné, nagyon szerette) vagy egy bögre túl kevés lenne?

Figyelt kérdés
Bocsi, nem vagyok túl jártas ebben. :/

2012. okt. 8. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó ajándék.

Egy tipp:

Ha tudsz szerez a régi kutyájáról egy fényképet, és azt a képet csináltasd a bögrére. Akkor a saját kutyusa lesz rajta. Nem kerül sokba, és elég is lenne a bögre karácsonyra.

2012. okt. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 VVMMvvmm ***** válasza:

Nem tartom jó ötletnek pláne karácsonyra.Ettől bizony

szerintem szomorú lenne.Inkább valami vidámat vegyél neki!

Ne változtasd a karácsonyt gyász megemlékezésre!

Amúgy a karácsony tudod kinek és minek az ünnepe?

A te ajándékod egy kicsit-bár jószándékból vezetve-

ellentmondásos helyzetet teremtene.

A hideg a tél amúgy is rossz hangulatot tud ébreszteni.

2012. okt. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ez egy picit szomorú ajándék. Én egyik karácsonyra az exbarátomtól egy bögrét kaptam, amin a nevem volt. Nem mondtam neki, de rosszul esett, hogy egy ilyen átlagos ajándékot kapok tőle, mintha csak egy haver lennék. Persze ez a kutyás bögre más, de én nem szívesen innék abból a bögréből, amin a régi állatkám van. Ha mindenképpen bögrét szeretnél inkább egy közös képeteket rakasd rá, vagy még jobb egy párnára.
2012. okt. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, inkább párnára tetesd rá a közös képeteket, a bögre nem túl jó. A párnához hozzá tud bújni, ölelgetni tudja, sírni tud bele ha összevesztek... :)
2012. okt. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szerintem sem túl jó ötlet ez a kutyás bögre, én utoljára bögrét névnapomra kaptam.

A párna inkább Valentinos, de jó ötlet. Egy 16 éves lányka megörül egy karkötőnek (ezüst vagy arany - puhatolózz nála, hogy melyiket szereti), vagy egy nagyobb plüss állatka.

Én 18 évesen karácsonyra ezt kaptam egy jó meleg pokróc kiséretében, aminek nagyon örültem, mert fázós vagyok.

2012. okt. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, és most így jobban átgondolva tényleg kicsit felkavaró lehetne neki, de a párna nem rossz ötlet. Nemrég láttam egy plüsskutyát ami egy szívet tart beleírva hogy "I love you" szerintetek a kutyus beválna? (elég sok plüssállata mert szerei őket, de lehet hogy soknak tartaná a sok plüsst? :/
2012. okt. 10. 21:58
 7/9 A kérdező kommentje:
Amúgy szereti a Spániel kutyákat (mint ami régen volt neki)
2012. okt. 10. 22:06
 8/9 anonim válasza:

Szia!


Olvastam itt, hogy a tél rossz hangulatot tud ébreszteni..ez így van :( erről ugrott be a következő ajándék ötlet :) 1 szép színes kép :)) amikor ránéz jobb kedvre derül még a borongósabb téli napokon is


itt sok szép képet találsz



[link]


vagy itt


[link]


de nézz szét többfele csak ezek gyönyörűek, olyan egyediek és jó árban vannak, figyelni kell az akciókat is!

2012. okt. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hümm... nem rossz ötlet :)
2012. okt. 13. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!