Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Miket kérjek karácsonyra? 14/l

Miket kérjek karácsonyra? 14/l

Figyelt kérdés

1.max.10.000 értékben

2.max.5.000Ftértékben


2012. okt. 16. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy nyaklánc, meg egy too late óra :))).... :D
2012. okt. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha én ilyen jó helyzetben lennék mint te,hogy ilyen értékben kérjek,akkor uszodabérletet kérnék,vagy színházjegyket
2012. okt. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Parfüm,könyv,kupon általad kedvelt boltba.
2012. okt. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

néz körül a szobádba: lámpa(álló, fali, asztali), képkeret(barátaid, saját, családi fotókat beletenni), asztali dísz(földgömb, ami világít(van 3-4ezeért is amir 30 centis, és világít, nagyon tuti), ceruzatartó, lávalámpa, sólámpa.

Ha hallgatsz zenét és szereted is annyira, hogy adj a minőségére is mikor hallgatod, akkor egy jó fülhallgató(ez a 10.000-es kategória).

Sokan mindenféle kozmetikai cuccokat adnak, de az ember a hétköznapokban bevásárlásnál vesz ilyeneket, minden hónapban, szóval ebben semmi sincs, ha tusfürdőt meg szappant kapsz... ráadásul ha te veszed meg, olyat veszel amilyet csak akarsz, és ha bőrproblémáid vannak, akkor meg pláne nagy hülyeség ilyet ajándékozni.

Tanuláshoz: tolltartó, mappa, tollak, rotring, irattartó(dogákat, tanuláshoz szükséges nyomtatványokat bele tenni).

De, ha nem tudod még mindig mit szeretnél, akkor kérd el a pénzt és tedd el, vagy olyanra költs amivel jól jársz(új télikabát, ha nem jó a mostani).

Ja tényleg: amiket még lehet

Kesztyű, meleg zokni, fülvédő, sapka, harisnya. Én ezeknek mindig nagyon örülök! Volt olyan, hogy addig nem hordtam sapkát, míg nem lett karácsony(igaz, hülyeség volt, de hát az volt az ajándékom).


Remélem, tudtam segíteni.

2012. okt. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!