Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak karácsonyra? Egyedi...

Mit adjak karácsonyra? Egyedi dolgot szeretnék amit én is eltudok készíteni

Figyelt kérdés

Megpróbálom rövöden vázolni a helyzetet.

Minden évben csodás ajándékokat veszek vagy készítek,de ebben az évben kifogytam az ötletekből néhányat találtam de azok nem egyediek minden családtagomnak kéne ajándék

Apa: igazi ezermester,imád vezetni

Anya:szeret főzni tudd varrni kedvenc szín zöld és imádjak azokat a dolgokat amiket én csinálok

Fiútestvér:szerti az angry birds -et jogot tanul tudd angolul szereti a különleges dolgokat

Mama:Mester szakács és imád főzni azonkívűl imád olvasni és rejtvényt fejteni.

Papa:igaz horgász szereti hogy mondjam a nóta tv s zenéket .imád ő is halat sütni.vicces.

Másik Mama:szeret kötni és szeret főzni imádja a szappan illatát az illat gyertyákat is szereti.

Másik Papa:Szeretkertészkedni szereti a családot van robogója (elektromos bicaj).

Tesóm barátnője:imádja az ékszereket kedven színe kék imádja az illatgyertyákat és nagyon szereti a kutyákat


Mit adjak nekik????



2012. okt. 23. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha kifogytál az ötletekböl, szerintem menj le a könyvtárba és keress kreatív könyveket, rengeteg van ahol ötleteket adnak mit tudsz csinálni. kérdezd meg akönyvtárost, tuti segít.

ha van rá keretetd akkor könyvesboltban is keresgélhetsz ilyen könyvet és ezekböl sok jó ötletet nyersz.


aztán beírhatod a google-be is hogy ajádnék készítés és kiad ezer ötletet. ha beszélsz angolul, vagy németül akkor ezeken a nyelveken is tal´lahatsz ötleteket.


németül rákerestem neked

[link]

2012. okt. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem most ez jutott eszembe, annak aki szeret főzni, lehet, hogy tetszene: Valami szép füzetbe receptkönyvet csinálni, akár újságból kivágott, vagy netről lementett, kinyomtatott receptekkel, színes képekkel az ételekről. A recepteket akár kézírással is írhatnád, mondjuk az elég munkás. Aztán a lapokat is ki lehetne valahogy szépen dekorálni.
2012. okt. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi az ötletet de már csináltam ilyet
2012. okt. 24. 15:48
 4/9 anonim ***** válasza:
apukám is rejtvényfejtős neki nagy rejtvénykönyvet vettünk. A nagy sikerre való tekintettel már megkapta a 2. rész is.Van vagy 9 része az Alexandrában
2012. okt. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a papádnak írj cd a kedvenc számaiból.
2012. okt. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aki amúgy is szakács annak minek receptgyűjtemény? Amúgy anyukám is az. Ő sokkal jobban örül valamilyen konyhai gépnek. Vagy csinálhatsz neki egy kötényt. Valami képet rányomtatni vagy belehímeztetni valami jó kis szöveget. Mi törölközőkbe is hímeztettünk nevet és annak is nagy sikere volt.Akik szeretik az illet gyertyák azoknak azt. kutyaimádóknak nagyon jó könyveket lehet kapni
2012. okt. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

szia -

itt saját kezűleg tudsz egyedi pólót festeni: www.hathinta.hu

2012. nov. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket az utolsó nagyon tetszett mivel ont van textil festékem már magamnak csináltam pólót de másnak nem.A többi kérdés is nagyon hasznos bár az utolsót tudom leginkább hasznosítani de a többiből is jó ötleteket szereztem köszönöm mindenkinek!
2012. nov. 5. 18:46
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezek mind remek ötletek de nem érték el a tetszésemet
2012. nov. 9. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!