Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek anyukámnak karácson...

Mit vegyek anyukámnak karácsonyra? (cukorbeteg)

Figyelt kérdés
Anyukám cukorbeteg és sokat idegeskedik. Mit vegyek neki, ami segíteni gyógyulását?
2011. dec. 15. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg készíthetnél neki "kuponfüzetet"! :D Mi egyszer azt adtuk anyukámnak ajándékba a tesómmal, és örült neki nagyon. Mindenféle kupont beletettünk, amit olyan dolgokra válthatott be, ami neki segítség: pl. bevásárlás, takarítás, manikűr, masszázs, ilyesmi. :D Alapból sokat segítünk neki, de így is örült neki. :)

Vagy szervezz valami olyan közös programot (vagy csak neki), ahol kikapcsolhat egy kicsit. :)

2011. dec. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én anyum is cukorbeteg, ilyenkor szoktunk neki venni olyan nyalánkságokat amit évközben nem vesz meg magának.

Diabetikus csokik, lekvárok, kakaópor. Most sütöttem egy nagy adag gyömbéres sütit nekik amit beraktam szép zacsiba és ezt olyan díszítésképpen kapja a nagy ajándék mellé :)

2011. dec. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!