Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nem tudom hogy mit vegyek...

Levi007 kérdése:

Nem tudom hogy mit vegyek apunak krácsonyra? Ha van valami jó ötletetek akkor írjatok.

Figyelt kérdés

Valamit a kocsihoz

Szerszámokat vagy szerszámosdobozt



#karácsony #apunak ajándék #authoz #szerszámokat
2012. okt. 29. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerszámokat vagy szerszámosdobozt.
2012. okt. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ

De ha valakinek van valami elképzelése akkor írjon

Köszi mindenkinek előre is

2012. okt. 30. 09:01
 3/8 yuda ***** válasza:

Az első válaszadó nagyon szellemes akart lenni: ha-ha -ha.

Szerintem inkább vegyél valamit a kocsihoz.

2012. okt. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ó kérem tisztelettel ennek eldöntéséhez további információk válnak szükségessé. Tudni kellene a megajándékozandó személy életkorát, érdeklődési területét, eletvitelbeli szokásait, az ajándékozó személy anyagi helyzetét és az ünnep ünnepélyes mivoltához való viszonyulását. Ugyanis nem mindegy, hogy egy családban mennyire számít nagy ünnepnek a karácsony.


Nyilván botorság lenne azt írnom, hogy egy Rolex órát vegyél. Mert lehet, hogy nem fér bele a költségvetésbe, lehet, hogy van már neki, lehet, hogy nem hord órát, lehet, hogy csak nem érdekli az óra, kb annyira örülne neki, mint háziasszony egy aranyból készült húsdarálónak.


Ha az autós vagy barkácsolós dolog a célterület, akkor minden autós tud örülni pl egy márkás, komoly autóápolási szettnek. Persze tudni kéne az autó milyenségét és azt, hogy mekkora becsben áll. Más kell egy imádott és értékes veteránautóhoz, más dukál egy kizárólag funkcionális, semmitmondó családi vagy kompakt autóhoz, megint más egy luxus prémiumautóhoz.


Ha autóbolond s valami jópofa autója van, annak modelljét, makettjét lehet venni. Vagy az autó márkanevéhez illő órát vagy kiegészítőt. (Példák: Mercedes Benz, Jaguar, Porsche Design stb stb)

2012. okt. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszotokat.

Én is a kocsihoz gondoltam valamit.

PL. Mély kipufogóvég, autóápolási szerek stb

Amugy 2007-es Swift

2012. okt. 30. 12:03
 6/8 A kérdező kommentje:

az óra is jó ötletnek tűnik

vagy valami márkás szerszám

2012. okt. 30. 12:09
 7/8 anonim válasza:
Miért gondolod, hogy csak autós-dolognak örülne?
2012. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát szereti a kocsiját ezért gondolkodtam ilyen témában.
2012. okt. 31. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!