Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adjak a legjobb barátnőmne...

Mit adjak a legjobb barátnőmnek ajándékba?

Figyelt kérdés
Lehet hogy egy kicsit korán elkezdtem rajta agyalni,de szeretnék neki valami különlegeset adni.Nem baj ha egy kicsit drágább is,vagy ha kézileg csinálom.Akinek adni szeretném,egy 13 éves lány.Rettenetesen sok ruhája,fülbevalója...van.Nincs semmi ötletem.Lécci segítsetek!Köszi a válaszokat :D 13/L

2012. nov. 1. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Parfüm, karkötő, nyaklánc.
2012. nov. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nikoletta2 válasza:
Saját készítésű naptárt a saját képeitekkel.
2012. nov. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

itt tudsz saját készítésű/tervezésű pólót, pulcsit festeni neki; akár az is lehet az ajándék, hogy ketten mentek el a foglalkozásra:

[link]


[link]


ha saját cuccot visztek 4000 Ft/db-ért lehet dekorálni. nagyon egyedi!

2012. nov. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Helo! Ha divatmániás akkor egy szép kézitáska, ha sminkel esetleg valami kis sminktermék (pl.:szemceruza,rúzs,labello, púder stb.)


Vagy ha mindkettő, akkor a táskába rakd bele a sminket. Én például ezt fogom csinálni, csak a sógornőmnek, és egy ilyen táskát fogok neki adni:

[link]


De ha ez se jó, akkor gondolkozz el, hogy te minek örülnél a legjobban.

Remélem, hogy segítettem!:)

2012. nov. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat... :D
2012. nov. 2. 12:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Saját készítésű ékszer vagy egyedi pólót is csináltathatsz
2012. nov. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!